Сургітрон — прилад радіохвильової хірургії, у якому застосовується атравматична методика розрізу і коагуляції м'яких тканин без післяопераційного болю та ураження тканин. Проводиться без тиску, зводячи до мінімуму механічні та термічні ушкодження, мінімум больових відчуттів.

Сургітрон - радіохвильова хірургія

Основні переваги цього методу:

Сургітрон — електро-радіохірургічний апарат фірми «Ellman International» використовується у різних галузях медицини. Щоб отримати додаткову інформацію про прилад, або зробити замовлення апарату, звертайтесь за телефоном: +38 (096) 745-28-93 (Констянтин Григорович).

В гінекології він застосовується при таких захворюваннях як: ерозії та деформації шийки матки, цервіцити, гіпертрофія, ендометріоз, дисплазія та лейкоплакія шийки матки, доброякісні утворення піхви, шийки та перианальної області (кондиломи, папіломи, невуси, поліпи, жировики).

Сургідрон може видалити новоутворення — бородавки, родимки. Він ефективний для лікування геморою, доброякісних пухлин. Також використовується у офтальмології, косметології, проктології стоматології, хірургії, отоларингології. При онкологічних і дерматологічних захворюваннях.

У «Центрі сімейної медицини» виконується радіохірургічне лікування даним апаратом. Звертайтесь і ми Вам допоможемо!