Що таке емоції в баченні вчених?

Багато хто вважає, що емоції – це подарунок нам від природи. Але вчені стверджують, що емоції – це результат нашого досвіду, стан вищого порядку.

У неврології традиційно прийнято вважати, що емоції врожденно запрограмовані в підкіркових областях головного мозку.

З огляду на це, вони часто розглядаються як щось відмінне від когнітивних станів свідомості – те, що пов’язано з нашим актуальним сприйняттям зовнішніх подразників. Але недавнє дослідження американських вчених довело, що емоції не запрограмовані в наш мозок від народження.

Думки фахівців

Фахівці пояснюють, що емоції є певними «когнітивними станами», що виникають в результаті збору інформації. На їхню думку, свідомий досвід, незалежно від його змісту, виникає в одній з систем в головному мозку, а відмінності між емоційними і неемоційними станами зумовлені тим, що вони обробляються різними ділянками в цій системі.

Дослідники говорять, що неврологічні процеси, які ведуть до свідомих переживань, не відрізняються принципово від тих, які призводять до формування свідомого досвіду.

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.