Кому допомагають пробіотики?

Пробіотики, або корисні бактерії для травлення, з кожним роком набирають популярність серед людей і привертають більше уваги медиків і вчених. Фахівці стверджують, що мікроорганізми нормальної кишкової флори, пробіотики, необхідні людям, що страждають на діарею, виразковим колітом і синдромом подразненого кишечника.

Результати дослідження

В Університеті Барселони було проведено дослідження за участю 48 пацієнтів у віці близько 40 років. Препарати, що містять біфідобактерії, були використані для терапії хворих з виразковим колітом поза загостренням з метою полегшення перебігу захворювання. В результаті виявилося, що вживання йогуртів, що містять Bifidobacterium animalis, стабілізує кишкову флору, наближаючи її до стану флори здорової людини.

Також вчені переконалися в благотворному впливі пробіотиків на хворих на цироз печінки. У цьому випадку мова йде про препарати, що містять Lactobacillus johnsonii, які зменшували ризик виникнення одного з важких ускладнень цирозу печінки – перитоніту.

Дослідники підкреслили, що також позитивно впливають на мікрофлору кишечника лікарські засоби, що містять антиоксиданти і мікроелементи: вітаміни С і Е, глютамінову кислоту, цинк і селен.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.