„истимо кров в≥д н≥котину
„истимо кров в≥д н≥котину

 ров активних курц≥в буквально зацементована н≥котином. јле пор€д з ними в≥д шк≥дливого впливу страждають також ≥ пасивн≥ курц≥. якщо хочете очистити кров в≥д н≥котину, виконайте наступн≥ д≥њ.

Ќайважлив≥шим, ≥ найскладн≥шим, кроком дл€ курц≥в, в процес≥ очищенн€ кров≥ в≥д н≥котину, Ї в≥дмова в≥д кур≥нн€. “реба сказати, що не завжди боротьба з≥ шк≥дливою звичкою Ї абсолютним очищенн€м кров≥ та легень, так €к стаж кур≥нн€ ≥ к≥льк≥сть викурених за день сигарет в≥д≥граЇ важливу роль в процес≥ в≥дновленн€ орган≥зму. ¬ ц≥лому, орган≥зм курц€ самоочищаЇтьс€ прот€гом м≥с€ц€, але у де€ких процес може зайн€ти р≥к ≥ б≥льше. ќрган≥зм людини так влаштований, що в≥дразу п≥сл€ викуреноњ сигарети починаЇ активно боротис€ з шк≥дливими речовинами ≥ намагаЇтьс€ €комога швидше вивести њх. јле щоб допомогти йому в цьому ≥ п≥дтримати, сл≥д зробити наступне:

  • перегл€нути св≥й рац≥он ≥ ввести в нього €комога б≥льше продукт≥в, що забезпечують орган≥зм в≥там≥нами ≥ м≥нералами;

  • прот€гом дн€ пити €комога б≥льше води;

  • включити в рац≥он молоко ≥ молочнокисл≥ напоњ, сир;

  • виключити з рац≥ону шк≥длив≥ продукти ≥ страви, що м≥ст€ть канцерогени;

  • зайн€тис€ спортом, так €к при ф≥зичних навантаженн€х орган≥зм активно виводить шлаки, в тому числ≥ ≥ н≥котин;

  • прот€гом дн€ випивати €к м≥н≥мум один стакан фрешу з≥ св≥жих фрукт≥в, овоч≥в або €г≥д.

‘ах≥вц≥ п≥дкреслюють, що краще взагал≥ не починати курити ≥ намагатис€ уникати м≥сць, де пов≥тр€ просочене тютюновим димом, тод≥ й не доведетьс€ вдаватис€ до очищенн€ орган≥зму в≥д н≥котину.24.09.2018