як ви дбаЇте про своЇ здоров'€?
як ви дбаЇте про своЇ здоров'€?
як ви дбаЇте про своЇ здоров'€?

«доров'€ - це не просто в≥дсутн≥сть хвороб, але ≥ повне ф≥зичне, духовне ≥ соц≥альне благополучч€.

«доров'€ кожноњ окремоњ людини - неоц≥ненне надбанн€ всього сусп≥льства. ѕри кожн≥й нагод≥ люди бажають один одному здоров'€: просто при зустр≥ч≥, на день народженн€, на будь-€ке ≥нше св€то. ≤ не випадково, адже саме здоров'€ - запорука усп≥шного, щасливого житт€. Ќа жаль, багато хто не прид≥л€ють йому належноњ уваги. Ѕ≥льш≥сть замислюютьс€ про збереженн€ здоров'€ т≥льки тод≥, коли €кась хвороба вже починаЇ про€вл€ти себе.

¬сесв≥тн€ ќрган≥зац≥€ ќхорони «доров'€ склала список фактор≥в, €к≥ б≥льше ≥нших впливають на здоров'€:

- рац≥он харчуванн€ ≥ спос≥б житт€ - 50%,

- генетична схильн≥сть ≥ спадков≥сть - 20%,

- навколишнЇ середовище - 20%,

- система охорони здоровТ€ - 10%.

як бачимо, що т≥льки кожен з нас сам Ї головним фактором, що впливаЇ на власне здоров'€, не дивл€чись на закладену батьками генетику. ƒл€ п≥дтримки здоров'€ необх≥дно стежити за рац≥оном харчуванн€, повноц≥нним сном, вид≥л€ти час на тренуванн€ ≥ р≥зн≥ ф≥зичн≥ вправи. ¬ажливо в≥дмовитис€ в≥д кур≥нн€ ≥ уникати алкоголю, €к≥ порушують обм≥н речовин в орган≥зм≥, пог≥ршують пам'€ть ≥ роботу мозку.  р≥м того, шк≥длив≥ звички прискорюють процес стар≥нн€ ≥ можуть стати причиною розвитку раку.

¬и все ще чекаЇте, поки вас наздожене недуга? „и не краще просто зараз почати п≥клуватис€ про своЇ здоров'€? Ќ≥коли не п≥зно починати, а результат не змусить себе довго чекати. „удовий настр≥й, енерг≥йн≥сть ≥ бадьор≥сть - ось бонуси здорового способу житт€!


17.02.2016