як схуднути ≥ наростити м'€зову масу?
як схуднути ≥ наростити м'€зову масу?
як схуднути ≥ наростити м'€зову масу?

Ѕ≥льш≥сть д≥вчат мр≥ють бути худенькими ≥ стрункими, але при цьому, щоб т≥ло було п≥дт€гнуте, з подкаченний м'€зами. ’лопц≥ також прагнуть скинути животик ≥ перетворити його в м'€зов≥ кубики. ќднак будь-€кий тренер скаже, що за пару зан€ть неможливо прибрати жир ≥ набрати м'€зову масу. ¬с€ справа в тому, що наш орган≥зм не може одночасно скидати вагу ≥ будувати м'€зи.

≤снуЇ законом≥рн≥сть: спочатку треба схуднути, пот≥м - набрати м'€зову масу.  оли т≥ло втрачаЇ вагу, зменшуЇтьс€ м'€зова маса, а коли ми починаЇмо працювати над м'€зами, з'€вл€Їтьс€ трохи жирку. —права в тому, що жир Ї резервним матер≥алом дл€ орган≥зму, €кий може переробл€тис€ ≥ перетворюватис€ в енерг≥ю, але витрачати його орган≥зм не посп≥шаЇ, поки Ї запаси вуглевод≥в.

ўоб схуднути, необх≥дно споживати менше калор≥й, щоб було мало вуглевод≥в, тод≥ орган≥зм почне витрачати жир дл€ в≥дновленн€ енерг≥њ. “акож важливо вживати достатню к≥льк≥сть б≥лк≥в дл€ поповненн€ запас≥в енерг≥њ. ѕри цьому, надходженн€ енерг≥њ з њж≥ повинно бути менше т≥Їњ к≥лькост≥, €кий необх≥дно витратити при тренуванн≥.  оли настаЇ деф≥цит калор≥йност≥, починаЇтьс€ виробленн€ гормон≥в €к передумова розщепленн€ жир≥в. ”же розщеплений жир служить буд≥вельним матер≥алом дл€ в≥дновленн€ енергетичного балансу.

ўоб наростити м'€зову масу, необх≥дно ретельно продумати збалансований рац≥он, що м≥стить б≥лки ≥ вуглеводи в точн≥й к≥лькост≥, необх≥дн≥й дл€ буд≥вництва м'€з≥в, що не б≥льше, не менше. “ак ¬и позбавите орган≥зм шансу в≥дкласти жир, а весь матер≥ал ≥ енерг≥€ п≥дуть на м'€зову масу. якщо калор≥й мало - м'€зи в спортзал≥ рости не будуть, але процес схудненн€ почнетьс€.

якщо ¬и поставили соб≥ за мету перетворити свою ф≥гуру, починайте з схудненн€. ¬же через 4-6 м≥с€ц≥в можна буде починати нарощуванн€ м'€зовоњ тканини. ƒл€ схудненн€ п≥д≥йдуть так≥ види спорту €к аероб≥ка, плаванн€, п≥латес, йога. ƒл€ буд≥вництва м'€з≥в в≥дм≥нно п≥д≥йдуть тренажери.


19.12.2015