як вгамувати б≥ль п≥дшлунковоњ залози?
як вгамувати б≥ль п≥дшлунковоњ залози?
 як вгамувати б≥ль п≥дшлунковоњ залози?

якщо вас турбуЇ б≥ль в п≥дшлунков≥й залоз≥, то можна говорити про на€вн≥сть панкреатиту. ѕобороти б≥ль можна, але робити це краще за допомогою л≥кар€. —амол≥куванн€ в такому випадку загрожуЇ запальним процесом, €кий може перейти в некроз тканини, що викличе серйозн≥ насл≥дки.

Ѕагато людей, в≥дчувши б≥ль в п≥дшлунков≥й, звикли справл€тис€ з ним самост≥йно. ƒе€к≥ бо€тьс€, що виклик Ђшвидкоњ допомогиї зак≥нчитьс€ дл€ них л≥карн€ним л≥жком, ≥нш≥ просто спод≥ваютьс€ на авось. јле в будь-€кому випадку краще хоча б подзвонити до свого л≥куючого л≥кар€ ≥ проконсультуватис€ з приводу необх≥дних препарат≥в.

ƒопоможе зн€ти р≥зкий б≥ль в п≥дшлунков≥й прийом но-шпи. ÷ей препарат на сьогодн≥шн≥й день можна назвати Їдиним, €кий не вчин€Ї агресивного впливу на органи травленн€. Ќо-шпа зн≥ме спазми ≥ розширить протоки п≥дшлунковоњ, що трохи полегшить стан. якщо б≥ль з'€вивс€ п≥сл€ щ≥льного об≥ду, треба промити шлунок, випивши велику к≥льк≥сть води.

—ьогодн≥ в аптеках Ї так≥ препарати €к Ђѕанкреатинї, Ђ‘есталї або Ђћезимї, €к≥ волод≥ють легким знеболюючим ефектом. ƒо складу таблеток вход€ть ферменти, €к≥ виробл€Ї п≥дшлункова залоза.

якщо б≥ль сильний, в €кост≥ екстреноњ допомоги використовуйте гр≥лку з льодом або змочений у крижан≥й вод≥ рушник, попередньо пом≥щений в морозильну камеру на 10 хвилин. “акий холодний компрес приклад≥ть до л≥вого боку ≥ повторюйте процедуру до зн€тт€ больового синдрому.

Ќа€вн≥сть панкреатиту вимагаЇ дотриманн€ в≥дпов≥дноњ д≥Їти. ѕерш≥ два дн≥ краще поголодувати, пити т≥льки лужну м≥неральну воду. « третього дн€ поступово можна вводити в рац≥он овоч≥, курку ≥ рибу. ¬иключ≥ть з рац≥ону вс≥ шк≥длив≥ продукти (смажене, жирне, гостре, фаст-фуд). “ак ви допоможете п≥дшлунковоњ в≥дновити своњ функц≥њ. як т≥льки в≥дчуЇте силу, обов'€зково в≥дв≥дайте л≥кар€ ≥ пройд≥ть ”«ƒ травноњ системи.


14.12.2014