6 способ≥в зберегти в≥там≥н — в продуктах
6 способ≥в зберегти в≥там≥н — в продуктах
6 способ≥в зберегти в≥там≥н — в продуктах

¬≥там≥н — (аскорб≥нова кислота) - найнеобх≥дн≥ший дл€ людського орган≥зму серед ус≥х в≥там≥н≥в. …ого добова потреба становить в середньому 80 мг, в той час €к потреба в ≥нших в≥там≥нах в сум≥ становить 20мг.

¬≥там≥н — бере участь б≥льш н≥ж в 300 б≥олог≥чних процесах, тому нормальна життЇд≥€льн≥сть орган≥зму без нього неможлива.

Ќа жаль, наш орган≥зм не здатний самост≥йно синтезувати в≥там≥н —, а тому необх≥дно регул€рно включати в св≥й рац≥он св≥ж≥ фрукти, овоч≥, зелень.

јле нав≥ть €кщо ви вир≥шили пост≥йно вживати продукти, що м≥ст€ть аскорб≥нову кислоту, навр€д чи вам вдастьс€ зберегти њњ в перв≥сному к≥лькост≥. —права в тому, що в≥там≥н — занадто примхливий ≥ п≥д впливом високих температур ≥ пов≥тр€ в≥н легко руйнуЇтьс€. ¬ результат≥ його к≥льк≥сть знижуЇтьс€ в продуктах €к м≥н≥мум удв≥ч≥, а €кщо залишити приготовану страву на наступний день, то про нього можна взагал≥ забути.

ќднак €кщо застосовувати к≥лька простих правил при приготуванн≥ њж≥, то цей ц≥нний в≥там≥н можна зберегти у дек≥лька б≥льш≥й к≥лькост≥.

1. ѕри чищенн≥ овоч≥в, зн≥майте €комога б≥льш тонку шк≥рку, адже в≥там≥н — знаходитьс€ не в середин≥ плоду, а у поверхн≥. ќптимально в≥дварювати овоч≥ в шк≥рц≥.

2.  артоплю, бур€к, моркву та ≥нш≥ овоч≥ в≥дварюйте ц≥лком, не розр≥заючи на шматочки дл€ швидкого приготуванн€. ¬елика частина в≥там≥н≥в виходить п≥д час вар≥нн€, а тому бульйон, в €кому в≥дварювати овоч≥, краще не зливати, а готувати на ньому соуси або ≥нш≥ страви.

3. ќвоч≥ клад≥ть в кипл€чу воду, а не заливайте њх холодною водою. ÷е допоможе зберегти трохи б≥льше в≥там≥ну — в готов≥й страв≥. Ќе давайте вод≥ сильно кип≥ти, так €к це також спри€Ї руйнуванню в≥там≥ну. ѕам'€тайте, що частина в≥там≥ну — виходить при попередньому замочуванн≥ овоч≥в в холодн≥й вод≥.

4. ƒл€ приготуванн€ овоч≥в треба використовувати емальований посуд, а м≥дна ≥ зал≥зна спри€Ї руйнуванню в≥там≥ну —.

5. ¬≥там≥н — не терпить тривалоњ терм≥чноњ обробки, тому готувати потр≥бно недовго.

6. «бер≥гати продукти краще в темному ≥ прохолодному м≥сц≥, так €к св≥тло ≥ тепло також спри€ють руйнуванню в≥там≥ну —. Ќайб≥льш корисними Ї овоч≥ ≥ фрукти, щойно зн€т≥ з гр€дки. «вичайно, в м≥ських умовах це майже нереально, а тому на ринку потр≥бно уважно ставитис€ до вибору овоч≥в ≥ фрукт≥в, а збер≥гати њх т≥льки в холодильнику.

¬ холодну пору року нам взагал≥ часто доводитьс€ задовольн€тис€ замороженими або сушеними овочами та фруктами, при цьому перевагу краще в≥ддати заморожуванню.


03.06.2014