як боротис€ з жировиком?
як боротис€ з жировиком?

ѕрот€гом житт€ у людини час в≥д часу можуть виникати неприЇмност≥ на обличч≥ Ч це ≥ п≥дл≥тков≥ прищ≥, ≥ зморшки, ≥ чорн≥ крапки. —ьогодн≥ ≥снуЇ безл≥ч засоб≥в, щоб виправити ц≥ проблеми вдома, натуральними засобами або придбати спец≥альн≥ засоби в аптец≥. јле ≥снують проблеми, €к≥ одними примочками з трав не вир≥шуютьс€. ƒо них в≥дноситьс€ ≥ жировик.

„ому з'€вл€Їтьс€ жировик?

∆ировик Ч це невелике жирове утворенн€ п≥д шк≥рою, €ке не викликаЇ хворобливих в≥дчутт≥в. як правило, жировики не перевищують у д≥аметр≥ 3 см, але можуть розростатис€. ” медицин≥ жировики називають л≥помами.

якого ж походженн€ жировик? Ќ≥що не з'€вл€Їтьс€ просто так. ѕричина по€ви жировика йде зсередини. ¬≥н може бути симптомом цукрового д≥абету, порушенн€ жирового або холестеринного обм≥ну, а також хрон≥чних захворювань шк≥ри.

јле €кщо жодне з цих захворювань не даЇ про себе знати, значить, причиною може бути хвора печ≥нка.

—пособи позбавленн€ в≥д жировика

¬ основному жировик н≥чим не небезпечний, але в≥н здатний вражати частини т≥ла, €к≥ мають жирову тканину. ѕогодьтес€, неприЇмно ви€вити жировик на щоц≥, на лоб≥, на пов≥ц≥, за вухом ≥ т.д.

—ьогодн≥ не ≥снуЇ ун≥версального методу, щоб позбутис€ жировика, але в першу чергу косметологи рад€ть звернутис€ до народних засоб≥в.

1.  ориц€

«ручно, що при цьому метод≥ не треба використовувати компреси або маски, достатньо вживати порошок кориц≥ всередину по 1Ц2 ст. ложц≥ прот€гом дн€. ѕри цьому корицю можна додавати в напоњ або гарн≥ри.

2. ¬'Їтнамський бальзам Ђ«≥рочкаї

¬с≥м в≥домо, що Ђ«≥рочкаї Ч пор€тунок в≥д ус≥х хвороб Ч грип, застуда або головний б≥ль.  р≥м того, Ђ«≥рочкуї можна купити в будь-€к≥й аптец≥.

ѕри л≥куванн≥ жировика треба бальзамом змазувати уражене м≥сце, поки не в≥дкриЇтьс€ ранка. « ранки, €ка щойно в≥дкрилас€, акуратно видал≥ть р≥дину, не забуваючи про правила дез≥нфекц≥њ. јле з першого разу жировик навр€д чи пропаде, тому цю процедуру може знадобитис€ повторити к≥лька раз≥в.

3. —≥к чистот≥лу

“ак €к с≥к чистот≥лу маЇ палючий вплив на шк≥ру, то використовувати його треба з обережн≥стю. Ќа жировик використовуЇтьс€ одна крапл€ соку, процедуру повторювати дв≥ч≥ на день. „ерез к≥лька дн≥в у шк≥р≥ може утворитис€ невеликий отв≥р, до €кого треба докласти ватний тампон, щедро змащений маззю ¬ишневського. ÷€ мазь маЇ протизапальну ≥ загою вальну д≥ю, а також вона з легк≥стю вит€гне жировик назовн≥. “акий компрес необх≥дно м≥н€ти 2Ц3 рази на день прот€гом 3Ц4 дн≥в. ѕ≥д час зм≥ни компресу шк≥ру протирають спиртом.

4. —≥к алое

«а допомогою соку алое можна вит€гнути назовн≥ чужор≥дне утворенн€ п≥д шк≥рою. ўоб позбутис€ жировика, можна зробити компрес з очищеного лист€ алое, попередньо розр≥завши його уздовж. —амий ц≥лющий ефект маЇ нижнЇ лист€ рослини, €ке пролежало в холодильнику 3Ц5 дн≥в.  омпрес сл≥д м≥н€ти 4Ц5 раз≥в на день.  урс л≥куванн€ визначаЇтьс€ ≥ндив≥дуально, але в основному за допомогою алое жировики видал€ютьс€ за 2Ц3 тижн≥.

5. ѕечена цибул€

÷ей зас≥б також волод≥Ї вит€гувальними властивост€ми. « печеноњ цибул≥ (1Ц2 середн≥ цибулини) можна приготувати мазь: натерти њњ на др≥бн≥й тертц≥, додати 1Ц1,5 ст. ложки стружки господарського мила, зм≥шати все в однор≥дну масу. ќтриману мазь збер≥гати в холодильнику.  омпрес з маз≥ прикладати 2 рази на день.

якщо народн≥ засоби вам не допомогли в л≥куванн≥ жировика, не засмучуйтес€, сучасна косметолог≥€ волод≥Ї ефективними методами, один з €ких вам неодм≥нно п≥д≥йде.


16.12.2013