Хлопчик чи дівчинка?

Стать вашої дитини вибираєте ВИ

Багато хто хотів би мати дитину тієї або іншої статі. Але як можна запрограмувати стать дитини до його народження мало хто знає.

Коротка інформація

Стать дитини залежить від чоловіка. Справді, будь-яка яйцеклітина несе в собі тільки Х – хромосоми і ніколи не містить Y-хромосом. Чоловіча ж статева клітка, навпаки, містить різні хромосоми: Х і Y. При розподілі хромосом під час підготовки до запліднення одна частина сперматозоїдів отримає по 22 звичайних хромосоми + одну Y -хромосому. Таким чином, сперматозоїди неоднакові: крім 22 звичайних хромосом в кожному з них є або Х – хромосома, або Y – хромосома. Якщо яйцеклітина (22 + X) буде запліднена сперматозоїдом, що містить Х – хромосому (22 + Х), зародок з хромосомним набором вийде 44 + ХХ; це означає, що народиться дівчинка. Якщо ж яйцеклітина буде запліднена сперматозоїдом, що несе Y-хромосому, то народиться дитина з хромосомним набором 44 + XY, тобто хлопчик. Момент зародження нового життя Відразу після проникнення сперматозоїда в яйцеклітину ядра починають зближуватися.В першу чергу вони збільшуються в розмірі,а пізніше формуються хромосоми. Набір хромосом оточений тонкою мембраною, яка лопається в чоловічій і жіночій клітинах. Ядра клітин наближаються один до одного і зливаються в одне ядро: цей момент неможливо вловити. У результаті злиття ядер яйцеклітина перетворюється в людське яйце (зародок), з величезним потенціалом і новим генетичним багажем.

Правда чи міф? Можна перевірити!

За часів античності вважалося, що хлопчики походять з лівого яєчка, а дівчатка – з правого. Тому для зачаття бажаного потомства рекомендувалися різні пози камасутри, і навіть радили пожертвувати одним яєчком. Згідно з народними повір’ями, стать майбутньої дитини можуть передбачити небо і зірки. Також вірили, що якщо в перші три дні після пологів місяць зміниться то наступна дитина буде протилежної статі. Стать дитини намагалися визначити також, виходячи з положення місяця в певному знаку зодіаку в момент запліднення. Деякі вважають, що визначити стать дитини можна на підставі того, який проміжок часу розділяв момент сексуальної близькості і момент овуляції. Інші для народження дитини певної статі пропонують спеціальний режим харчування. Але жоден з цих методів не підтверджений серйозними науковими даними.

Перевірені факти і припущення

Відомо, що сперматозоїди, що містять Y-хромосому, просуваються з більшою швидкістю по жіночих статевих шляхах, ніж сперматозоїди з Х-хромосомою. Деякі роблять з цього висновок про те, що при збігу моменту сексуальної близькості з овуляцією, першими досягнуть яйцеклітини і запліднять її сперматозоїди з Y – хромосомою, тобто утворюється чоловічий зародок. І навпаки, якщо овуляція відбулася через 2 дні після статевого акту, до місця зустрічі з яйцеклітиною прибудуть сперматозоїди з Х – хромосомою, у цьому випадку народиться дівчинка. Існує думка, що чим частіше виникає сексуальна близькість, тим більше шансів народити хлопчика. Цьому нібито сприяє інтенсивність оргазму у жінки, так як скорочення матки прискорюють рух сперматозоїдів, що несуть Y-хромосому. Нарешті, висока кислотність вагінального вмісту сприятлива для сперматозоїдів з Х – хромосомою, а низька – для сперматозоїдів з Y-хромосомою.

Рецепт

Кращим же рецептом для того, щоб народився хлопчик вважається наступний: момент сексуального контакту повинен бути максимально наближений до овуляції, а безпосередньо перед ним рекомендується прийняти сидячу ванну і за допомогою спринцювання окропити піхву теплою водою з розчиненим у ній гідрокарбонатом натрію, тобто харчовою содою. Якщо ви хочете дівчинку, робіть навпаки. Рекомендується сексуальна близькість за 3 – 4 дні до овуляції, відносно часті зносини в попередні дні, відсутність оргазму у жінки, вагінальне спринцювання теплою водою з додаванням звичайного столового оцту! Всі ці рекомендації пригнічують і позбавляють насолоди любовний акт. Крім того, вони не підтверджені наукою. Завжди залишається один шанс з двох, оскільки не дивлячись ні на що, природа створює стільки ж хлопчиків, скільки і дівчаток! Насолоджуйтесь коханням!

Відвідайте Центр Сімейної Медицини в м. Кам’янці-Подільському за адресою: вул. Драгоманова, 14а, м. Кам`янець-Подільський. Отримайте поради від наших лікарів щодо профілактики Вашого здоров’я.