Душ краще приміняти з сенсом

Найчастіше ми думаємо, що наші тонкі тіла і тіло фізичне – дещо різні речі. Багато літературні праці на тему духовного розвитку успішно поділяють дух і тіло. Тілу приписують хвороби і немочі. Духу віддають вершини й недосяжне могутність. Але ж без хорошого тіла не буває хорошого духу. Не дарма ж «у здоровому тілі – здоровий дух».

Наше тіло має власну пам’ять

Виявляється, що клітини, тканини і різні частини нашого фізичного тіла відповідають за зберігання інформації про все, що відбувається з нашим нефізичним світом. Клітини запам’ятовують емоції та думки. Зберігають ту інформацію, яку ми давним-давно забули. Вони навіть пам’ятають подорожі наших тонких тіл. Кожне з таких спогадів зберігається в абсолютно окремому місці, області щільного тіла, і така інформація дуже помітно впливає на наш фізичний стан.

Можете уявити, що коїться в області серця, що там накопичилося, якщо людина незадоволена всім, що відбувається і зла на весь світ? Створюються енергетичні пробки, які заважають вільному руху енергії. Вони стають причиною злісних хронічних процесів. Ці пробки є причина хвороби.

Душ – не просто обмивання

Для того щоб прибирати ці накопичені пробки, в кінці кожного дня треба приймати теплий душ або здійснювати обмивання водою. І місця пробок подумки очищати від бруду, який накопичився за день. Тонкі сили, ув’язнені в воді, і думка допоможуть нашому тілу позбутися нав’язливого минулого, змиють негативну енергію та інформацію з фізичного тіла.

Коли приймаєте вечірній душ, не забувайте про чищення місць, що зберігають таємницю вашого енергетичного тіла. Від цього безпосередньо залежить і ваше фізичне здоров’я.

Бажано омовіння тіла здійснювати щовечора і особливо привчати до цього воіх дітей та онуків, і чим раніше, тим краще. Сон буде більш спокійним, ранок радісним, наступний день енергійним. Вода і думка віднесуть весь негатив прожитого дня.