5 ознак проблем з серцем

Часто ми не звертаємо уваги на сигнали, що подаються нашим організмом і вказують на проблеми. Чи не сприймаємо серйозно ниючий біль в області серця, запаморочення або пітливість. Але лікарі-кардіологи рекомендують ретельно стежити за деякими сигналами, які дає нам наш організм.

Помітивши, що підйом по сходах, фізична активність або інша звична діяльність викликає у вас болі в області серця, вирушайте до лікаря.

Найбільш тривожні сигнали – задишка, головний біль, прискорене серцебиття.

5 ознак проблем з серцем:

1. Хаотичне серцебиття може вказувати на фібриляцію передсердь. Причиною такої проблеми може бути і зловживання спиртним, переїдання, недосипання.

2. Запаморочення – також тривожний симптом, який вказує на збої в роботі серця. Найчастіше це вказує на аортальний стеноз, що виникає при звуженні отвору клапана. При такому порушенні в мозок надходить недостатня кількість крові.

3. Задишка, занепад сил, біль в грудях і запаморочення вимагають негайного звернення до лікаря. Більш того, часті запаморочення можуть стати причиною втрати свідомості.

4. Набряки ніг – ще одна важлива ознака порушення роботи серця. Збій насосної функції серця може привести до збільшення кісточок і гомілок. Особливо важливо контролювати набряки тим, хто страждає на діабет.

5. Еректильна дисфункція пов’язана з атеросклерозом і порушенням кровообігу. Лікарі настійно радять звернути увагу на серце, якщо спостерігаються часті збої в потенції, це може бути пов’язано з ризиком смерті від захворювань серця і судин.

Якщо ви стикаєтесь з артеріальною гіпотензією чи маєте симптоми низького тиску, рекомендується консультуватися з кардіологом у центрі сімейної медицини.

Не зволікайте і звертайтеся до нашого кардіолога для обстеження та вирішення всіх питань, пов’язаних із вашим серцем. Забота про вас – наш головний пріоритет.