ЛОР
В ЦЕНТРМЕД
Отоларинголог і ЛОР - позначення одного
і того ж фахівця, який займається
лікуванням захворювань вуха,
горла і носа, а також їх профілактикою.
про направлення
ЛОР (отоларинголог) - лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вуха, носа, навколоносових пазух, глотки і гортані у дорослих і дітей.

Хвороби вуха, горла і носа є одними з найбільш поширених захворювань людини. Оскільки ЛОР-органів розташовані близько один до одного і функціонально взаємопов'язані, у багатьох випадках потрібне комплексне лікування. Неувага до перших симптомів (біль в горлі або в вухах, збільшення підщелепних лімфовузлів, утруднення носового дихання), може призвести до поширення запального процесу і розвитку ускладнень.

Своєчасна запис на прийом до отоларинголога і призначене ним лікування дозволять швидко відновити здоров'я і уникнути проблем в майбутньому. Якщо вам потрібен прийом отоларинголога в Кам'янець-Подільському, звертайтеся до Центру Сімейної Медицини. Ви можете записатися на прийом до фахівця з високою кваліфікацією в будь-який зручний час.
Фото
ПЕРЕВАГИ
Иконка 1
Досвідчені лікарі
Середній досвід роботи наших фахівців складає 8 років.
Иконка 2
Найкращі матеріали
Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали.
Иконка 3
Нове обладнання
Наша клініка йде в ногу з часом і постійно оновлює обладнання.
Иконка 4
Доступні ціни
У нас чесні і доступні ціни на лікування і аналізи.
ВАШ ЛОР
Цимбалюк Олег Миколайович
Закінчив Буковинський державний медичний університет в 2008р.

Закінчив факультет післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету за спеціальністю "Лікувальна справа" у 2009 році.

Атестувався при Буковинському державному медичному університеті по спеціальності "Отоларингологія" у 2011 році.

Спеціалізація за фахом "Дитяча отоларингологія" у 2012 році. при Буковинському державному медичному університеті. Атестувався на другу кваліфікаційну категорію. Періодично підвищує кваліфікацію в Україні та Німеччині.
Гожа Надія Петрівна
Закінчила Івано-Франківський національний медичний університет у 2010 році.

Інтернатура 2011-2012р при Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова.

Спеціалізація: Дитяча оториноларингологія при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика в 2016р.

Постійно підвищує кваліфікацію на циклах тематичного вдосконалення, відвідує науково-практичні конференції.
Відгуки пацієнтів

Дуже уважний лікар. Він бажає розібратися в чому причина захворювання. Лікар вислухав всі мої скарги, додатково розпитав все, не тільки по частині ЛОР, щоб розуміти, що відбувається з організмом, призначив аналізи і розписав два шляхи боротьби з проблемою.

Анастасія
14.06.19

У мене залишилися позитивні враження після прийому і декількох процедур. Лікар мені дуже добре допоміг, визначив подальше лікування, системно і чітко все розписав. Він дуже спокійний, вдумливий чоловік і дуже зрозуміло пояснює людям, які практично нічого не розуміють в плані лікування.

Євгенія
20.07.19

Лікар на підставі огляду, виписав лікування, пройшло 4 дні і результат вже дуже помітний. Олег Миколайович дуже добре знайшов контакт з дитиною і в принципі все зрозуміло і дохідливо пояснив чому і навіщо.

Олег
01.07.19
Контакти
Як нас знайти