Цимбалюк Олег Миколайович
Лікар отоларинголог
ЛОР
Стаж: 14 років
Категорія: перша
Отоларингологія – галузь медицини, що спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці хвороб вуха, горла, носа.
Освіта
2008р.
Закінчив Буковинський державний медичний університет. Спеціалізація за фахом “Дитяча отоларингологія” у 2012 році. при Буковинському державному медичному університеті. Атестувався на другу кваліфікаційну категорію.
2009р.
Закінчив факультет післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету за спеціальністю “Лікувальна справа”.
2012р.
Спеціалізація за фахом “Дитяча отоларингологія” при Буковинському державному медичному університеті. Атестувався на другу кваліфікаційну категорію.
Професійні навички
Діагностична експертиза отоларинголога: Глибокі знання та вміння використовувати різноманітні методи діагностики, включаючи ендоскопію та інші обстеження, для виявлення різних захворювань у сфері ЛОР.
Лікувальна експертиза: Експертиза у виборі та застосуванні ефективних методів лікування, зокрема в лікуванні отітів, болей у горлі та інших ЛОР-патологій.
Робота з дітьми: Навички проведення діагностики та лікування дитячих ЛОР-захворювань, враховуючи специфіку та особливості організму маленьких пацієнтів.
Інтердисциплінарна співпраця: Здатність співпрацювати з іншими медичними спеціалістами як з педіатрами, алергологами, стоматологами для обговорення та вирішення складних медичних випадків.