УДАРНО-ХВИЛЬОВА
ТЕРАПІЯ
Наш особистий досвід роботи з УВТ
становить понад 5 років
про направлення
Багато з нас чомусь зневажливо ставляться до такого напрямку медицини, як фізіотерапія. Мовляв, без ліків і без скальпеля допомогти серйозно хворій людині не можна, а весь ефект від прогрівань, сеансів електрофорезу та інших маніпуляцій - швидше, психологічний.

Але це не так: дуже часто саме завдяки допомозі фізіотерапевта і застосування сучасних методик з його арсеналу, пацієнт забуває про симптоми хронічного недуги і повертається до активного життя, минаючи операційний стіл або аптеку.

Яскравим прикладом ефективного фізіотерапевтичного підходу є ударно-хвильова терапія (УХТ). Це порівняно новий метод, але з кожним роком завойовує все більший авторитет як серед хворих, так і серед лікарів.

Короткий курс, що складається з декількох сеансів, дозволяє досягти помітного прогресу, а при деяких захворюваннях - навіть уникнути хірургічного лікування. Давайте з'ясовувати, як «влаштована» УВТ і кому вона в змозі допомогти.
Фото
ПЕРЕВАГИ
Иконка 1
Досвідчені лікарі
Середній досвід роботи наших фахівців складає 8 років.
Иконка 2
Найкращі матеріали
Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали.
Иконка 3
Нове обладнання
Наша клініка йде в ногу з часом і постійно оновлює обладнання.
Иконка 4
Доступні ціни
У нас чесні і доступні ціни на лікування і аналізи.
ВАШ ЛІКАР
Григоренко Оксана Анатоліївна
“Педіатрія” в 1992р. м. Вінниця Атестувалась на вищу категорію.

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”, Атестована на першу кваліфікаційну категорію.
Відгуки пацієнтів

Була в клініці на ударно-хвильової терапії. Дуже добре, мені все сподобалося. Дуже хороший лікар, який проводив мені терапію. Уважний, все подивився, я вважаю, що грамотно все зробив. Дуже дякую. До нього ще піду на УВТ. Залишилася задоволена, мені навіть легше стало після першого разу. Все добре дуже. Дякуємо!

Валентина
14.05.19

Я раніше проводив ударно-хвильову терапію в іншій клініці. Звернувся в «ЦентрМед», так як мені зручніше до неї добиратися. Ефект від терапії побачив відразу після процедури, лікар, який виконував терапію, привітний і уважний.

Михайло
16.02.19

Дуже хороший персонал. Величезне дякую! Лікар мені дуже сподобався, спасибі йому за консультацію. Уважно все уточнив, запитав. Показав прилади ударно-хвильової терапії, пояснив, як вони діють.

Євген
02.03.19
Контакти
Як нас знайти