Стоматологія
в ЦентрМед
безпечна стоматологія з гарантією
про направлення
Ми пропонуємо вам як недорогі, так і ексклюзивні види лікування. Але в будь-якому випадку ви отримаєте результат високої якості, обумовлений індивідуальним і відповідальним підходом з боку професіоналів, суворим контролем за дотриманням технологій і норм на кожному етапі виконання роботи. Найважливіше для нас - Ваші вдячні відгуки.

Ми лікуємо в затишній і спокійній обстановці, і тільки без болю, забезпечуємо абсолютний захист пацієнта і лікаря від інфекції, надаємо Вам спектр стоматологічної допомоги на основі передових технологій і сучасних матеріалів провідних фірм світу.

Наші співробітники систематично підвищують свою кваліфікацію за програмами провідних українських і зарубіжних стоматологічних центрів. У нас є найсучасніші матеріали, новітнє обладнання та найголовніше доброзичливий колектив.
Фото
ПЕРЕВАГИ
Иконка 1
Досвідчені лікарі
Середній досвід роботи наших фахівців складає 8 років
Иконка 1
Найкращі матеріали
Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали.
Иконка 1
Нове обладнання
Наша клініка йде в ногу з часом і постійно оновлює обладнання.
Иконка 1
Доступні ціни
У нас чесні і доступні ціни на лікування і аналізи.
ВАШ СТОМАТОЛОГ
Григоренко Олег Костянтинович
Лікар стоматолог другої категорії.

В 2011 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "Стоматологія".

З 2011 по 2013 р. інтернатура на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова.

В 2014 р. спеціалізація “Стоматологія терапевтична”. при ВНМУ ім. М.І. Пирогова”.

2016 р. - Навчався в Турції (Стамбул) в Галіп Гюреля Президента та засновника Турецької академїї естетичної стоматології.

2017р. навчання на практичному курсі від гуру мікроскопної стоматології, доктора Domenico Massironi в навчальному центрі MEG в (Меленьяно, Мілан, Італія).

Основна спеціалізація - лікування, протезування, імплантація зубів, хірургічні маніпуляції (під мікроскопом). Постійно підвищує свою кваліфікацію на виставках та науково-практичних конференціях.
Ваш стоматолог
Відгуки пацієнтів

Дуже доброзичливий лікар. Я звертався до нього з приводу імплантації. Доктор вселив мені довіру, подивився стан зубів, зрозуміло пояснив, що потрібно вставити три зуба, розсунути ті, які з'їхалися, як все буде відбуватися, як потрібно підготуватися, що не потрібно боятися і дав рекомендації.

Михайло
14.07.19

Прийшов до лікаря з величезною проблемою, у мене зламалася металокерамічна коронка і зуб під нею обламався. Він мене вчасно прийняв, посадив в крісло, зробив рентген, одразу встановив причину, запломбував зламаний зуб, трохи наростив і за 15 хвилин вирішив проблему. Все пройшло без болю.

Артем
12.11.18

Чудовий лікар, мені сподобалося його ставлення до роботи, до мене, пунктуальність і увага до деталей. На прийомі він подивився мене, зробив все, допоміг, вирішив проблему, з якою я звернулась. Я повністю задоволена, буду всім радити.

Аліна
03.07.19
Контакти
Як нас знайти