МАСАЖ
В ЦЕНТРМЕД
Пропонуємо Вам обширний
перелік видів масажу від
висококваліфікованих фахівців
Про направлення
Хочете відпочити, розслабитися і провести час з користю? Накопичилися втома і напруга? Часто відчуваєте негативні емоції? Робота пов'язана зі стресами?

Масаж позбавить від накопиченого напруги, розслабить м'язові затиски, прибере больовий синдром, подарує заряд бадьорості і гарного настрою, але некваліфікований масаж може викликати пошкодження нервової або м'язової тканини, а також привести до спазматическим і запальних змін.

Масаж застосовується для лікування різних хвороб в якості важливої складової лікувального процесу. Наприклад, лікувальний масаж спини стимулює і розслабляє м'язи, знімає напругу і больові відчуття.

За допомогою точкового масажу (або акупресури) відбувається вплив на активні точки в різних частинах тіла.
Фото
ПЕРЕВАГИ
Иконка 1
Досвідчені лікарі
Середній досвід роботи наших фахівців складає 8 років.
Иконка 1
Найкращі матеріали
Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали.
Иконка 1
Нове обладнання
Наша клініка йде в ногу з часом і постійно оновлює обладнання.
Иконка 1
Доступні ціни
У нас чесні і доступні ціни на лікування і аналізи.
Відгуки пацієнтів

Прийом сподобався, все було доступно і ненав'язливо. Професіонал, це видно відразу - дуже швидко орієнтується. Запропонував декілька варіантів лікування. Всім задоволений. Рекомендую.

Саша
17.12.19

Суцільні позитивні емоції залишив лікар. Сподобалося, що дуже доступно пояснює і не нав'язує щось, а разом з вами готовий підібрати оптимальний варіант лікування. Направили на фізіотерапію, плече і рука перестали нити. Однозначно, повернуся.

Михаил
22.02.20

Приходжу до лікаря вже не перший раз на лікувальний масаж. Лікар досвідчений, свою справу знає, мені завжди допомагає 2 курсу масажу. Намагаюся робити щорічно і не пропускати, тоді і ефект зберігається надовго.

Алина
10.05.19
Контакти
Як нас знайти