Мамологія
В ЦЕНТРМЕД
Мамологія – розділ клінічної медицини, яка
вивчає захворювання молочної залози у жінок,
способи їх діагностики та ефективного лікування.
про направлення
Лікарі маммологи займаються профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань молочних залоз. Якщо раніше щорічний огляд у мамолога рекомендувалося проходити жінкам після 35 років, то зараз віковий поріг знизили до 18 років у зв'язку з відчутним збільшенням захворювань молочних залоз у молоді.

У боротьбі з важкими захворюваннями не останню роль відіграє психологічний комфорт і впевненість пацієнта в успішному результаті, і наша клініка готова взяти на себе всі турботи, щоб Ви могли зосередитися на власне здоров'я та лікуванні.

Гарний жіночий бюст викликає захоплення. Однак все частіше ця частина тіла стає причиною побоювань. Медична статистика свідчить, що близько 40% жінок страждають від захворювань грудей.

Дівчата в репродуктивному віці - 20-35 років - повинні відвідувати фахівця в профілактичних цілях як мінімум один раз на рік. Своєчасне виявлення патології на ранній стадії істотно підвищує шанси на успішне лікування.
Фото
ПЕРЕВАГИ
Иконка 1
Досвідчені лікарі
Середній досвід роботи наших фахівців складає 8 років
Иконка 2
Найкращі матеріали
Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали.
Иконка 3
Нове обладнання
Наша клініка йде в ногу з часом і постійно оновлює обладнання.
Иконка 4
Доступні ціни
У нас чесні і доступні ціни на лікування і аналізи.
ВАШ МАМОЛОГ
Дробнер Ігор Гаррійович
Лікар-мамолог першої категорії

Проводить консультативний прийом в «Центрі сімейної медицини».

Займається обстеженням, діагностикою стану молочних залоз. Спеціалізується в лікуванні лактостазу, маститу. Проводить регулярні огляди, консультації та профілактичну роботу для попередження розвитку патологічних змін.

Лікує фіброзно-кістозні мастопатії, пухлинні новоутворення, запалення. Виконує біопсію молочних залоз.
Ваш мамолог
Відгуки пацієнтів

Важливий, культурний, чемний лікар і приємна людина. Він прийняв мене вчасно і з комфортом, всім поцікавився, подивився результати попередніх досліджень іншого доктора. Відправив на УЗД, дав попередні рекомендації та призначив наступні дослідження. Я всім задоволена!

Марія
18.07.19

Дуже приємний і уважний лікар. Раніше він допоміг моїй мамі. Він був одним з небагатьох, хто почув, що у мене є проблема (додаткові частки молочної залози, які було необхідно видалити), призначив необхідні аналізи, провів операцію, не наполягав ні на яких непотрібних платних маніпуляціях. Після операції вислуховував усі мої побоювання, підказував, терпляче ставився до моєї паніці.

Любов
24.06.19

Дуже уважний і балакучий лікар, у якого можна щось запитати. Після відвідин кількох докторів у мене було непорозуміння, тому що конкретно ніхто і нічого не міг сказати. Після проведення УЗД все чітко мені роз'яснив і розповів, що робити. Більше ця проблема мене не турбує, і я порекомендувала б цього фахівця в складних випадках.

Поліна
15.05.19
Контакти
Як нас знайти