ГІРУДОТЕРАПІЯ
В ЦЕНТРМЕД
Безпечна гірудотерапія
в Кам'янець-Подільському.
Ефективне лікування п'явками
про направлення
Гірудотерапія - це актуальне і ефективний напрямок нетрадиційної медицини Якщо ви маєте намір оновити і оздоровити свій організм, позбавити організм від бактерій і вірусів, омолодити його, то ви можете скористатися даним методом.

УЗД внутрішніх органів дозволяє оцінити їх розташування, форму, контури, розміри, структуру, наявність аномалій і новоутворень. Включає УЗД органів черевної порожнини (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози і селезінки), нирок, органів малого таза у чоловіків і жінок, щитовидної залози, молочних залоз у жінок.

Гірудотерапія істотно відрізняється від інших методів лікування із застосуванням принципів кровопускання. Наприклад при кровопускання за допомогою вакуумних банок і надрізів (хіджама) ефект розвантаження кровотоку, позбавлення від застійних явищ зберігається.

В даному випадку користь для організму в оновленні якості венозної крові, якщо порівнювати в гирудотерапией це два різних процеси, при лікуванні п'явками задіяна капілярна сітка, при донорстві - венозна кров. Донорство не виліковує захворювання, але так само в розумних межах корисна процедура.
Фото
ПЕРЕВАГИ
Иконка 1
Досвідчені лікарі
Середній досвід роботи наших фахівців складає 8 років
Иконка 2
Найкращі матеріали
Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали.
Иконка 3
Нове обладнання
Наша клініка йде в ногу з часом і постійно оновлює обладнання.
Иконка 4
Доступні ціни
У нас чесні і доступні ціни на лікування і аналізи.
ВАШ ГІРУДОТЕРАПЕВТ
Григоренко Оксана Анатоліївна
“Педіатрія” в 1992р. м. Вінниця Атестувалась на вищу категорію.

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”, Атестована на першу кваліфікаційну категорію.
Ваш Фитотерапевт
Відгуки пацієнтів

Я ще не закінчила лікування у лікаря. Вважаю, що Оксана Анатольявна - компетентний доктор, який може розібратися навіть в складній проблемі. Для мене було важливо, що лікар залишив свій стільниковий телефон, щоб я могла звертатися зі своїми питаннями.

Інна Андріївна
09.02.19

Хороший лікар. Вперше звернувся до неї і не пошкодував. Оксана Анатольявна - дуже уважний лікар, відповідально підходить до своєї роботи. Продовжу лікування у неї.

Андрій Володимирович
10.06.19

Я на своєму досвіді переконався, що гірудотерапія відмінно допомагає при проблемах з венами. Варикозом страждаю ще зі служби в армії, тобто більше 15 років, і він тільки прогресував весь цей час. Гірудотерапію дружина вмовила спробувати, вона любителька таких нетрадиційних методів.

Степан Миколайович
23.12.17
Контакти
Як нас знайти