Фітотерапевт
В ЦЕНТРМЕД
Фітотерапевт - фахівець, який займається
вивченням, лікуванням і профілактикою захворювань
використовуючи методи на основі використання
лекарственных растений.
про направлення
Фітотерапія - лікування за допомогою трав. Рослини можна вживати у вигляді соку, порошку, відвару, настою, спиртної витяжки, масла, мазі, обтирання, компресів, пластирів, ванн. Застосування рослин з лікувальною метою наша клініка рекомендує при таких захворюваннях як: остеохондроз, спондилоартроз, коксартроз, гонартроз, грижі м \ п дисків і ін. Захворювання опорно-рухового апарату людини.

Фітотерапія - одна з найдавніших гілок в медицині, проте парадоксальним вважається, що вона не вивчена і наполовину. Це пояснюється тим, що лікування травами має більш широкий спектр дії, ніж лікування фармакологічними препаратами, так як кожна рослина має в своєму складі речовини, що впливають на організм комплексно.

Відмітною відмінністю в застосуванні фармакологічних і фітопрепаратів є те, що останні впливають більш м'яко і повільно на організм людини, однак при тривалому постійному використанні здатні повністю вилікувати важкі хвороби.

Завдяки поступовому збалансованого впливу на організм людини в цілому, рослинні препарати висловлюють терапевтичний ефект і багаторазово збільшують опірність організму.
Фото
ПЕРЕВАГИ
Иконка 1
Екологічність
Без будь-якої хімії, тільки натуральні компоненти.
Иконка 2
Сумісність
Лікувальні трави можна поєднувати з медичними препаратами.
Иконка 3
Доступність
Вартість лікування цілющими травами значно дешевше.
Иконка 4
Ефективність
При лікуванні легких форм хвороб і розладів організму.
ВАШ ФІТОТЕРАПЕВТ
Григоренко Оксана Анатоліївна
“Педіатрія” в 1992р. м. Вінниця Атестувалась на вищу категорію.

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”, Атестована на першу кваліфікаційну категорію.
Ваш Фитотерапевт
Відгуки пацієнтів

Доброзичливе ставлення, жарти, приклади зцілень і настрій на лікування. Традиційною методики не відкидає, але радить при рясному лікуванні медикаментами обов'язково пити трави, щоб не "посадити" печінку.

Катерина Ігорівна
01.02.17

Практика показала, що використання зборів від ендометріозу - це не дорогий, доступний, ефективний і ефективний спосіб лікування при даному недугу. Мені вже стало краще. Рекомендую.

Марина Анатоліївна
20.12.18

Довгий час турбував гастрит і мені порекомендували відвідати фітотерапевта і гастрит перестав турбувати буквально через 2-3 тижні. Велике спасибі вам!

Олег Миколайович
28.01.19
Контакти
Як нас знайти