ВІДПОВІДІ: Сімейна медицина
Кристина
27.10.2010
У сина (2,9 років) вже 2 тижні болить горло. Спочатку був білий наліт на мигдалинах, після аугментину (5 днів пив) пройшов наліт. Також полоскали елекасолом і хлорофіліптом. Вживали: фарингосепт, гівалекс, воккару. У лікаря були вже 3 рази. Вчора лікар призначив ще умкалор. Все приймаємо. Сьогодні тампература підвищилась (37,8), до цього температури не було. Змащую на ніч горло розчином люголя. Покращень немає: горло червоне, одна мигдалина напухла. Допоможіть, будь ласка.
відповідь лікаря
Доброго дня, Кристина. Вашому сину потрібно здати аналізи: бакпосів на виявлення стафілококу та грибків, а також загально-клінічний аналіз крові. Ми рекомндуємо записатися на консультацію до педіатра в нашому центрі — Тартачник Ю.В.
консультує
Гайченя Світлана Василівна
Гайченя Світлана Василівна

Лікар загальної практики – сімейної медицини вищої категорії

Закінчила Івано-Франківську державну медичну академію в 1995 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1995 – 1997 роках інтернатура за спеціальністю «Терапія». У 2003 році спеціалізація «Загальна практика – сімейна медицина» при Дніпропетровській державній медичній академії.

Працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в «Центрі сімейної медицини».

Світлана Василівна регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, бере участь в наукових конференціях, виставках, вивчає нові методи діагностики та лікування .