Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
настя
11.12.2017
Доброго дня! Допоможіть!
Описую ситуацію: 05.12 була Овуляція, 10.12 були 2 захищені статеві акти. Вони відбувалися за тиждень до місячних. Після першого захищеного акту сімявиверження не відбувалося, проте у презервативі було наявне мастило. Під час зміни презерватива на інший, на руках хлопця могла потрапити та невелика кількість мастила яку він заніс собі на руки при зміні презерватива з мастилом та одяганні другого(чистого) презерватива. Короче, я боюся що мастило могло перейти на руки хлопця, якими він потім одягав чистий презерватив. Найбільше мене хвилює те, що 9.12 ( день перед сексом) у хлопця було сім'явиверження, проте він відразу сходив в туалет та душ.
Підкажіть будь ласка чи можлива вагітність в цьому випадку? І чи може туалет або душ вивести назовні усіх сперматозоїдів? Дуже чекаю відповіді.
відповідь лікаря
Доброго дня, Настя! Не зрозуміло, чи відбувся статевий акт 9.12... Овуляцію не можна напевно визначити з точністю до дня, вона припадає на період з 10 по 17 день місячного циклу (порахуй, на який день циклу стався акт у тебе, але і це ще не означає гарантовану вагітність). Якщо презерватив був використаний правильно, то немає чого хвилюватися. 
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика