Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Таня
21.02.2015
Доброго дня. Прошу Вашої консультації.
Я приймала таблетки ярина-плюс протягом 1 року, потім за вказівкою гінеколога зробила перерив на 4 місяці,і тепер знову почала їх приймати. Проте почала пити неправильно - на 18 день циклу.  Тепер затримка місячних 7 днів. І не знаю що робити - продовжувати далі їх пити?  чи міг неправильний початок застосування спричинити затримку місячних?

Дякую.
відповідь лікаря
Тетяна, а ви прийняли всі 21 таб.?
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика