Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Оксана
31.01.2013
Доброго дня. У мене, як сказав гінеколог - гормональний збій. Пила 10 днів дуфастон, і з першого дня місячних почала пити Ліндінет 30, сьогодні їх вживаю третій день і почались сильні спазми в яєчнику (ледве ходила). Які можуть бути причини? УЗД робила місяць тому - ніякої кісти не має.         
відповідь лікаря
Доброго дня, Оксана. Без огляду та індивідуальної консультації жодні версії чи припущення є необ'єктивними, непрофесійними та неграмотними. Якщо є у вас можливість, зверніться на консультацію до свого гінеколога чи спеціалістів нашого центру.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика