Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Олена
14.08.2012
Добрий день! Мені 25 років. Приймаю Клайру 3 місяці, після першої упаковки місячні почались вчасно, нерясні і тривали 3 дні. Після другої, почались швидше і тривали 9 днів, але в той час я була на морі за кордоном. Зараз знов місячні почались набагато швидше і знов 9 днів, але виділення йдуть тільки вдень. Скажіть, будь ласка, це ще йде звикання організму + зміна клімату повпливала, чи варто припинити приймати препарат?         
відповідь лікаря
Добрий день, Олена. При прийомі гормональних контрацептивів може бути такий побічний ефект, як міжменструальні кровомазання, які зазвичай проходять після 3-4 міс прийому. При прийомі контрацептивів ваш організм не настільки чутливий до переміни клімату. Причиною порушень може бути неправильний та несвоєчасний прийом таблеток. Можливо вам і треба підібрати інший препарат, але для цього потрібна індивідуальна консультація.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика