Гінекологія та акушерство
ВІДПОВІДІ: Гінекологія та акушерство
Юлія
01.12.2010
Приймаю регівідон 7 років, почав підніматися тиск 150/110 мм.рт.ст. Чи може це бути від таблеток? Які можна приймати припарати, щоб не впливали на тиск?
відповідь лікаря
Доброго дня, Юлія. Скільки Вам років, чи курите Ви, яка у Вас вага (чи є зайва вага)? Це важливі нюанси. Що стосується рігевідона, якщо Ви ствердно відповіли хоча б на один з перерахованих вище питань, то Вам краще перейти на інший контрацептив з меншою дозою гормонів (джаз, клайра і т.д.). Зверніться в наш центр до гінеколога для детальної консультації.
консультує
Мартинюк Валерія Леонідівна
Мартинюк Валерія Леонідівна

Лікар акушер-гінеколог, лікар-УЗД.

В 2003 році закінчила Запорізький національний медичний університет за спеціальностю “Лікувальна справа”.

З 2003 до 2006 р. - інтернатура за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”.

У 2009 році - сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Проходила навчання та підвищення кваліфікації при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика