Трансфер фактор Кардіо
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Трансфер фактор Кардіо

Цілеспрямована підтримка серцево-судинної і нервової систем. Незамінний при профілактиці і лікуванні атеросклерозу, гіпертонічної хвороби, ішемічної хвороби серця, стенокардії, інфаркту міокарда, ендоміокардіту, кардіоміопатії; порушеннях серцевого ритму, крововиливі в мозок (інсульт), варикозному розширенні вен, тромбофлебіті тощо.

Трансфер фактор Кардіо надає всесторонню підтримку серцево-судинній системі. Крім зміцнюючої дії самого Цільового Трансфер фактора, такі додаткові інгредієнти як магній, аргінат, екстракт рису на червоних дріжджах, вітаміни групи В і антиоксиданти допомагають підтримувати нормальні рівні кров'яного тиску і холестерину, що необхідно для повноцінної роботи серця.

Наша серцево-судинна система заслуговує відпочинку. Серце працює 24 години на добу без вихідних і відпусток. Протягом життя серце людини прокачує 55 мільйонів галонів крові по судинах, проходячи шлях в 60 000 миль і доставляючи життєво важливі поживні речовини і кисень трильйонам клітин. Ми можемо полегшити роботу цієї безвідмовно працюючої системи, якщо споживатимемо здорову їжу, що містить незамінні поживні речовини, регулярно здійснювати піші прогулянки і приймати революційну харчову добавку компанії "4life" - Трансфер фактор Кардіо.

«Трансфер фактор Кардіо, на відміну від інших продуктів, допоможе вирішити важливі проблеми, пов'язані із здоров'ям серця. Як завжди, "4life" знаходиться на передньому рубежі науки і дає людям неоціниму можливість укріпити здоров'я за допомогою продуктів, що дають людям нове життя», - Роберт Робертсон, M.d., член консультативної медичної ради "4life".

Серцево-судинна система складається з серця, артерій і вен, які доставляють кисень в такі життєво важливі органи, як головний мозок, серце й інші органи. Було встановлено, що крім традиційних факторів ризику, що впливають на здоров'я серцево-судинної системи, до яких відносяться куріння, ожиріння, зловживання алкоголем, діабет, малорухливий спосіб життя та спадковість, підвищені рівні гомоцистеїну і інфекції також можуть бути можливими факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань (утворення атеросклерозних бляшок). Усвідомлюючи необхідність захисту серцево-судинної системи, вчені компанії "4life" розробили революційний, абсолютно новий продукт, який допоможе Вам направити зусилля на зміцнення здоров'я сердца - Трансфер фактор Кардіо.

Дію Трансфер фактора Кардіо націлено на ключові елементи, життєво необхідні для нормального функціонування серцево-судинної системи. Основним елементом продукту є унікальний Цільовий трансфер фактор. При проведенні незалежних досліджень вдалося підтвердити імуностимулюючу дію трансфер факторів. Ці унікальні молекули-посередники навчають імунну систему і повідомляють їй життєво-важливу інформацію, необхідну для розпізнавання потенційної загрози і її віддзеркалення. Зараз компанія "4life" знайшла спосіб направити потужність трансфер факторів безпосередньо на серцево-судинну систему. Ці трансфер фактори цілеспрямованої дії підсилюють імунну реакцію організму і направляють її проти мікробів і інфекцій, які, як встановлено в даний час, грають роль в розвитку серцево- судинних захворювань.

Як один з найбільш новаторських продуктів нашого часу, Трансфер фактор Кардіо створює таку могутню живильну підтримку для організму, з якою в даний час не порівняється жоден продукт у сфері індустрії здоров'я.

Одержано ексклюзивний патент на метод отримання цього нового спеціалізованого трансфер фактора з яєчного жовтка, нового продукту, що став основою. Цільові трансфер фактори, що входять до складу Трансфер фактора Кардіо, отримані від джерела, яке знаходилося в таких умовах, які дозволяють підсилити імунну відповідь, необхідну для захисту серцево-судинної системи. Потім вони екстрагуються і надходять до споживача у вигляді Трансфер фактора Кардіо 4life, забезпечуючи кожного з нас життєво важливою інформацією, необхідною нашій імунній системі для ефективної підтримки серцево-судинної системи. Даний патент є основою, що полегшує подальшу розробку продуктів цільового призначення з сімейства трансфер факторів. Крім того, цей оригінальний патент захищає ексклюзивність продуктів компанії "4life" на ринку продуктів, що включають трансфер фактор, і дає нам можливість отримання додаткових патентів в процесі подальшого розвитку.

Захист і зміцнення

Оскільки серце є динамічним органом, для роботи якого постійно потрібний кисень, воно схильне до руйнуючої дії вільних радикалів. Вільні радикали ушкоджують стабільні клітини і окисляють холестерин. Саме в результаті процесу окислення холестерин, що є невід'ємною частиною організму, перетворюється на фактор ризику розвитку хвороби серця. Такі антиоксиданти, як CO Q 10, селен, мідь, цинк і вітаміни А, С і Е, що входять до складу Трансфер фактора Кардіо, сприяють ефективній роботі серця і допомагають зберігати цілісність судин і артерій.

Підтримка нормального потоку крові в периферійних судинах

При нормальному кровотоку серце працює ефективніше, знижується вірогідність утворення тромбів, поліпшується концентрація тощо. Було доведено, що гірка рослина Гінкго Дволопатевий (Ginkgo biloba) підсилює церебральний і периферійний кровотік, внаслідок чого головний мозок і інші частини тіла отримують більше кисню і поживних речовин.

Збереження еластичності кровоносних судин

Еластичність кровоносних судин є необхідною умовою для того, щоб життєво важливі поживні речовини і кисень безперешкодно надходили до серця. Аргінат сприяє нормальному функціонуванню внутрішньої оболонки кровоносних судин, а також сприяє виробленню оксиду азоту, який розширює кровоносні судини і забезпечує нормальний кровотік. Крім цього, магній калій і вітамін С здатні підвищувати гнучкість і еластичність кровоносних судин, таким чином допомагаючи підтримувати в них нормальний тиск.

Підтримка нормальних рівнів гомоцистеїну

Амінокислота гомоцистеїн виробляється організмом і здатна завдати серцю більше шкоди, ніж холестерин. Підвищення рівнів гомоцистеїну приводить до руйнування стінок артерій, утворення холестерину ЛНП (поганого холестерину) і тромбів. Недавно проведені дослідження показують, що споживання адекватних кількостей вітамінів групи В, зокрема фолієвої кислоти, вітамінів В6 і В12, таких антиоксидантів, як селен, мідь, цинк і вітамінів А, С і Е є ефективними засобами для підтримки нормального рівня гомоцистеїну в організмі.

Збереження артерій і вен в здоровому стані.

Аскорбінова кислота, ніацинамід, глід, ресвератрол, часник, лізин і екстракт рису на червоних дріжджах сприяють збереженню артерій і вен в здоровому стані, підтримуючи в них нормальний кровотік.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість.

Побічні ефекти: не виявлені.

Безпечність: Трансфер фактор Кардіо - безпечний натуральний продукт, ефективність якого підтверджена клінічними випробуваннями, проведеними в декількох клініках РФ.

Не викликає звикання.