Трансфер фактор Эдвенсд
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Трансфер фактор Эдвенсд

Трансфер фактор Едвенсд - фірмовий патентований концентрат (патент №6468 534) трансфер факторів з молозива корів і жовтка курячих яєць, 300 міліграмів.

Продукт містить трансфер фактори цільової дії, направлені на хронічні інфекції, викликані вірусами:

  • Chlamydia pneumoniae - легенева хламідія;
  • H. pylori - хелікобактер;
  • Цитомегаловірусом;
  • Вірусом герпесу (Fabricant та ін.) 1 і 2 типи;
  • Вірусом Epstein-вarr (Ебштейна-Барра);
  • Вірусом Коксакки і ін.

Це могутня підтримка імунної системи! Експериментальні дослідження, проведені в Онкоцентрі ім. Блохіна РАМН показали, що Трансфер фактор Едвенсд підвищує активність природних клітин-кілерів на 286%.

Трансфер фактор Едвенсд:

  • Підвищує здатність імунної системи пам'ятати попередні атаки, дозволяючи організму швидше реагувати на загрози здоров'ю.
  • Дає інформацію непідготовленим імунним клітинам про потенційну небезпеку разом з планом дії.
  • Підвищує фазу пізнавання загрози здоров'ю, скорочуючи тривалість хвороби.
  • Підвищує імунну реакцію і балансує її шляхом пригнічення дуже активної імунної системи.

Фірмова суміш Трансфер факторів E-XF, розроблена компанією “4life” з використанням запатентованої технології, є результатом сумісної дії трансфер факторів з коров'ячого молозива і жовтків курячих яєць. Наукові дослідження показали, що така синергічна дія набагато ефективніше дії окремих компонентів, що допомагає організму боротися з хворобами й інфекціями і зберігати здоров'я протягом всього життя.

Показання до застосування: Трансфер фактор Едвенсд рекомендується як БАД до їжі - джерело природних пептидів, поліпшуючий функціональний стан імунної системи. Цільове призначення ТФ Едвенсд - специфічна активація імунної системи в боротьбі, перш за все, проти мікробів, які є причиною розвитку мікрозапалень в судинах - легеневої хламідії, вірусів герпесу 1 і 2 типів, вірусу Ебштейна-Барра, цитомегаловіруса, вірусу Коксакки, для запобігання інфаркту, інсульту і тромбозів різних локалізацій; при бактерійних інфекціях (тонзиліт, фарингіт, бронхіт, піодермія, пієлонефрит і ін.), невиношування вагітності; нейроінфекції; кардіопатії; атеросклероз; астенічні стани і стани на тлі хронічного стресу; онкопатологія на тлі променевої і хіміотерапії.

Безпечність: Безпечний натуральний продукт, ефективність якого підтверджено клінічними випробуваннями, проведеними в декількох клініках РФ. Не викликає звикання.

Побічні ефекти: Не виявлені.

Містить: Трансфер фактор Е-xf, концентрат 300 міліграмів (з молозива корів і жовтка курячих яєць).