Чорна тополя забере чорну енергію, додасть здоров’я
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Чорна тополя забере чорну енергію, додасть здоров’я

Навесні першими пробуджуються дерева, в них починається сокорух, набрякають кора та бруньки. Саме вони – найкорисніші природні ліки, а надто бруньки з чорної тополі – осокора.

Зібравши у березні, використовувати їх можна впродовж цілого року. Для чоловіків – від запальних процесів уретри, передміхурової залози, простатиту. Для жінок – від ревматизму, подагри, запалення сечового міхура. Треба приготувати таку настоянку:

50 г подрібнених бруньок залити 0,5 л сорокаградусної горілки, настояти 21 день, процідити. Вживати по десять крапель чотири рази на день: тричі перед їдою, останній раз  - на ніч.

Помічною стане й такий рецепт мазі, яку застосовують зовнішньо у разі подагри, хворих суглобів. Нею лікують фурункули, гнійні рани, геморой, стафілококові та грибкові захворювання шкіри.

Для приготування мазі візьміть 2 частини подрібнених бруньок, 8 частин смальцю і добре перетріть.

Якщо випадає волосся, допоможе така суміш: одна столова ложка подрібнених бруньок, одна столова ложка олії. Втирати у шкіру голови у теплому вигляді двічі на тиждень упродовж двох місяців.

Пам’ятайте, що осокір забирає негативну енергію людини. Якщо болить голова чи відчуваєте неспокій, станьте під цим деревом – воно додасть вам здоров’я.

Волоський горіх – корисний

Ядра горіха містять у собі дуже багато органічних мінеральних сполук, жирів, білків. Саме тому їх радять вживати у їжу під час посту або вегетаріанської дієти. Є в них і вуглеводи, дубильні і ароматичні речовини. Відомо, що саме горіхову олію використовують для видобування трояндової, фіалкової, цитринової ефірних олій і застосовують у харчовій промисловості.

У ядрах горіха багато вітаміну С, кращий вітамінний засіб – недозрілі плоди. Вони містять вітаміну в кілька десятків разів більше, ніж висушені. Отож господиня, яка недозрілі зернята почистить і заллє густим сиропом, вчинить розумніше, ніж та, що висушить їх.

Ліки з волоського горіха

Від хронічних катарів шлунка і кишок з незначними кровотечами, здуття живота: столову ложку листків залити двома склянками води, кипятити десять хвилин, настоювати чотири години. Пити двічі-тричі по столовій ложці. Таким настоєм як антисептичним засобом можна полоскати ротову порожнину, використовувати в разі хвороб шкіри. Застосовують як анти діабетичні ліки.