Дошкуляє тромбофлебіт
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Дошкуляє тромбофлебіт

Тромбофлебіт – запалення вен, що супроводжується утворенням тромбів. В літературі офіційної медицини зазначається, що причина хвороби – підвищення рівня проторбіну в крові. Однак, досліджуючи тривалий час це захворювання, визначила, що не кількість протромбіну стає причиною недуги, а запалення стінок судин. І лікувала судини. Доказом того, що мала рацію, стало одужання людей, яких лікувала.

Тромбофлебіт викликає набряки та розширення розслаблених вен, що і призводить до варикозу, а згодом і до варикозних ран. Захворювання вимагає тривалого лікування: поки хворий відчуває, що біль зник. Отже, припинилося запалення судин.

Є чимало літератури, де автори радять розтирання настоянками. Але за нашими спостереженнями, робити цього категорично не слід, бо під час лікування тромб може відірватися, потік крові віднесе його у кровоносні судини інших органів і він може спричинити закупорення вен, викличе хворобу значно складнішу, ніж тромбофлебіт, або навіть призведе до смерті. Ще радять гарячі ванночки для ніг. Однак вони лише ускладнюють запалення. Температура ванн повинна бути не вищою за 37-37,5 С. Відвари для ванночок добре готувати з гілочок верби, кори дуба, каштана київського (кінського), ромашки, шавлії, кропиви.

Аплікації з каланхое

  • Листочки брати свіжими або настояти на горілці. Півлітрову пляшку наполовину заповнити подрібненими листочками каланхое і долити доверху горілкою. Настояти вісім днів. Складену вдвоє –втроє марлю змочити у такій настоянці, покласти на хворі ноги на тридцять хвилин.

Аплікації з полину

  • Листочки подрібнити, змішати навпіл з кислим молоком чи сметаною. Суміш покласти на півгодини на ноги. Потім змити теплою водою.

Ліки з каштана

  • Подрібнений плід каштана кінського (разом із брунатною шкіркою) висушити, потовкти на борошно. Дві з половиною ложки цього борошна залити 0,5 л горілки, настояти два тижні. Пити по 10-15 крапель чотири рази на день: тричі перед вживанням їжі, четвертий раз – перед сном. Такі ліки допоможуть і тим, у кого слабне зір, у кого діагностують розшарування сітківки.

Медом лікуємо тромбофлебіт

  • Найкращі ліки від тромбофлебіту – з кінського каштану. Поки не настав сезон каштанів, можна вдатися до медолікування. Для цього візьміть 100 г свинячого смальцю (несоленого) чи олії, три столові ложки бруньок сосни і 50 г натурального меду. Все кип’ятити протягом десяти хвилин помішуючи, теплим процідити, відтиснути.

Втирати на ніч щодня у місця розширення вен. Після цього ноги обвинути або ж забинтувати. 

Наталія Земна