Очищення від паразитів може вийти боком
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Очищення від паразитів може вийти боком

Очищення організму від паразитів захопила людей, які починають розуміти, що «порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих». Віра в те, що у вашому фізичному тілі (наприклад, в тонкому кишечнику) живе істота без імені, але воно теж їсть, п'є, потіє, рухається і, як не дивно, ходить по малій і великій нужді, та ще розмножується. Ось так переконливо можна відразу людину відправити за ліками, яке знищує цю істоту відразу і наповал.

Люди п'ють полин, жують гвоздику, чистять печінку. Добре! Але не всім. Це благо для людини немолодого, який дійсно зашлакован, у якого енергетика слабка. Тому що описані істоти можуть жити тільки в болоті. Так-так. Вони можуть знайти собі притулок там, де пробито по какам-небудь причин біополе, ослаблена область, контрольована якийсь із чакр, і ще можна назвати ряд причин.

Але біда полягає в іншому. Мама або тато, начитавшись літератури на тему «як позбутися паразитів», починають тероризувати своїх дітей, інакше це не назвеш, і організовують для себе і для молодих людей «чистилища».
Небезпека всієї цієї чистки проявиться пізніше, коли ці «чистенькі» молоді люди постануть перед фактом безпліддя.

І ні мама, ні тато не зможуть здогадатися, звідки прийшла ця напасть. Справа в тому, що ті трави, на основі яких рекомендуються чистки від паразитів, одночасно вбивають не тільки і не стільки паразитів, скільки вбивають або послаблюють сперматозоїди. До речі, вони використовуються при приготуванні протизаплідних засобів. Якщо застосовувати їх тривало, то у представників обох статей настає безпліддя: у чоловіка не дозрівають сперматозоїди, жінка не здатна виносити плід.

Якщо ж ви хочете привести свій організм в природне русло, відновити енергетику, то кращого засобу, ніж п'явка, вам не знайти.