Гомеопатія — не війна, а дипломатія
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Гомеопатія — не війна, а дипломатія

Сучасна медицина знаходиться в стані кризи. Успіхи у фізиці, хімії та інших науках дозволяють їй триматися, шукати нові напрямки. Але чому хворих не стає менше, а хвороби набувають хронічного характеру? Можливо, потрібно синтезувати та вдосконалювати нові хімічні препарати? Але їх і так уже занадто багато. Часто лікарям доводиться лікувати наслідки поперднього лікування, усувати симптоми так званих побічних ефектів. А може, варто спробувати "домовитися" з організмом, не боротися з хворобою, а дипломатично усунути причину, що викликала недугу? Саме цим і займається гомеопатія — давня медична наука, заснована у XVIII ст. німецьким лікарем Самуелем Ганеманом.

У гомеопатії застосовуються ліки, запозичені у самої природи: рослини, мінерали, хімічні сполуки. Але, перш ніж речовина стане ліками, вона повинна пройти обробку, в результаті якої з речовини вивільняється прихована в ній енергія, лікувальна сила. Чим менша доза речовини, тим більша її активність. Саме гомеопатичні препарати в мікродозах налаштовують організм людини на подолання недуги, включаючи механізми саморегуляції.

Обов'язковою умовою лікування є правильний, суто індивідуальний підбір засобу. Лікар-гомеопат ретельно вивчає не тільки симптоми хвороби, але й конституційний тип пацієнта, спадкові схильності. Один і той же препарат, що зміцнив одну людину, може бути не таким ефективним для іншого хворого з тією ж недугою.

Давно та успішно ми застосовуємо гомеопатичні комплекси фірми "Біоноріка", "Heel", де підібрано компоненти, що підходять до всіх основних конституційних типів. Та найдієвішим є лікування засобами, що підібрані саме для конкретного пацієнта, з урахуванням усіх його індивідуальних особливостей.

До гомеопата звертаються люди з хронічними хворобами, "заліковані" антибіотиками, хіміопрепаратами, та важко піддаються терапії традиційними методами.

Алергії, гельмінтози, вади характеру та поведінки, шкідливі звички, порушення статевої сфери... Важко переоцінити можливості гомеопатії у виправленні цих і багатьох інших патологічних станів.

Звичайно, при гострих онкозахворюваннях, де необхідне втручання радикальне, гомеопатичні препарати застосовуються лише для полегшення загального самопочуття — поліативно.

Найважливішим позитивним моментом є відсутність побічних ефектів, абсолютна безпечність цих засобів, що дозволяє застосовувати їх навіть найменшим пацієнтам і людям похилого віку.

Якщо Ви бажаєте лікуватися природними засобами, звертайтеся до "Центру сімейної медицини": вул. Драгоманова, 14а (навпроти "Фуршету"), м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл.

Попередній запис на консультацію гомеопата за телефоном: (03849) 3-10-9-8, (098) 812-63-48 (8:00–18:00); субота — 8:00–15:00