МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Сургітрон

Сургітрон — прилад радіохвильової хірургії, у якому застосовується атравматична методика розрізу і коагуляції м`яких тканин без післяопераційного болю та ураження тканин. Проводиться без тиску, зводячи до мінімуму механічні та термічні ушкодження, мінімум  больових відчуттів.

  Основні переваги цього методу:

- мінімальні больові відчуття,
- атравматичний розріз,
- мінімальна крововтрата,
-  пришвидшений процес заживлення післяопераційної рани,
- стерилізуючий ефект радіохвиль,
- практична відсутність післяопераційних усладнень та високий косметичний ефект.

  Сургітрон — електро-радіохірургічний апарат фірми "Ellman International" використовується у різних галузях медицини. Щоб отримати додаткову інформацію про прилад, або зробити замовлення апарату, звертайтесь за телефоном: +38 (096) 745-28-93 (Констянтин Григорович).

  В гінекології він застосовується при таких захворюваннях як: ерозії та деформації шийки матки, цервіцити, гіпертрофія, ендометріоз, дисплазія та лейкоплакія шийки матки, доброякісні утворення піхви, шийки та перианальної області (кондиломи, папіломи, невуси, поліпи, жировики) та ін..

  Сургітрон може видалити новоутворення — бородавки, родимки і т.д. Він ефективний для лікування геморою, доброякісних пухлин. Також використовується у офтальмології, косметології, проктології стоматології, хірургії, отоларингології. При онкологічних і дерматологічних захворюваннях.

  У "Центрі сімейної медицини" виконується радіохірургічне лікування  даним апаратом. Звертайтесь і ми Вам допоможемо!