Інтерв'ю з лікарем-стоматологом «Центру сімейної медицини» Олегом Костянтиновичем Григоренко. Моя робота - моє хобі
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Інтерв'ю з лікарем-стоматологом «Центру сімейної медицини» Олегом Костянтиновичем Григоренко. Моя робота - моє хобі

Відтепер світові стандарти стоматології знаходяться у нашому місті, а саме у «Центрі сімейної медицини». Жителі нашого міста та навколишніх областей мають можливість отримувати стоматологічну допомогу за сучасними стандартами.

В закладі працюють фахівці, що мають великий досвід та високий рейтинг в області стоматології. Сьогодні ми маємо можливість поспілкуватись з лікарем-стоматологом «Центру сімейної медицини» Олегом Костянтиновичем, який розповість, чим саме займається у щоденній практиці.

- Олег Костянтинович, нам відомо, що Ви єдині в місті використовуєте у своїй роботі стоматологічний мікроскоп. Розкажіть нам про нього детальніше.

Використання мікроскопу під час лікування зубів гарантує успішне лікування навіть у найбезнадійніших випадках.

Стоматологічний мікроскоп дає збільшення об’єкту до 30-ти раз, що дозволяє мені побачити найдрібніші деталі кореневого каналу, доставати зламані інструменти, якісно пломбувати канали, адже звичайний лікар знає лише де мають знаходитись канали, а лікар-мікроскопіст бачить їх на усю довжину та їхні стінки.

Здійснюється найсучасніша та найдосконаліша технологія пломбування зубних каналів.

Також за допомогою мікроскопу ми можемо забирати зруйновані ткани зуба мікронами, а не міліметрами, адже основна тенденція в сучасній стоматологіі про яку говорять на всіх світових конференціях - це зберегти максимально здорові тканини зуба.

- Відомо, що Ви співпрацюєте з багатьма лікарями-стоматологами нашого міста. У чому саме полягає Ваша співпраця?

Є багато таких випадків, коли неможливо перелікувати канали зуба, чи визначити приховані тріщини, які неможливо діагностувати за допомогою детальної рентгенографії або зовнішнього огляду. А також часто під час лікування зубів ламаються інструменти. Тому лікарі міста направляють пацієнтів у наш стоматологічний кабінет, де за допомогою мікроскопу я надаю допомогу.

- Олег Костянтинович, на сьогоднішній день кожний мріє мати білосніжну усмішку, проте задає питання, чи це є безпечно. Розкажіть про відбілювання зубів, яке проводиться у «Центрі сімейної медицини».

Наша стоматологія в «Центрі сімейної медицини» як завжди, вибирає кращі технології з кращих. Відбілювання зубів проводиться за допомогою системи «beyond polus», яка зараз у світі займає перше місце і усі передові клініки користуються лише нею і ні в якому разі не бюджетними системами відбілювання.

У нашому місті немає аналогів цієї системи, ми єдині, які її використовуємо.

Відбілювання є абсолютно безпечним, безболісним, не має шкідливих ефектів (свербіж, подразнення шкіри, подразнення ясен, опіки від легкої до важкого ступеня), які можуть виникнути у традиційних системах відбілювання.

В системі Beyond світло галогенової лампи проходить через потужну систему фільтрації. Таким чином, усуваються шкідливі випромінювання.

- А що зараз у стоматології є найбільш популярне? До чого прагнуть ваші клієнти?

Питання є дуже актуальним. Кожний хоче мати чудову усмішку. І саме у таких випадках я використовую вініри.

- Що це за технологія?

Вініри - це тонкі керамічні лусочки товщиною від 0,2-0,6 мм якими можна вирівняти форму і колір зуба. За своїми оптичними і естетичними властивостям вони не відрізняються від природнього зуба.

- А як можливо виготовити такий тоненький вінір?

Саме в таких ситуаціях і використовується мікроскоп, адже як ви розумієте людські очі не здатні побачити такої мінімальної товщини конструкцію.

- А як на рахунок міцності, адже вони такі тонкі?

По міцності вони ні чим не поступаються таким звичним нам металокерамічним коронкам, в той же час на крок по переду своєю естетичністю. Адже у матеріала E.MAX (з якого виготовляються вініри) висока міцність, відмінна естетика, не змінюється з часом, біосумісність (матеріал показаний для алергіків) та ін. А зубні техніки з якими ми працюємо можуть виготовити будь-яку форму зуба.

- Тобто, Ви, хочете сказати, що за допомогою вінірів можна виправляти зубо-щелепні патологіі не використовуючи брекети?

Найлегші з них такі як неправильне положення декількох зубів або великі проміжки між зубами - чудово виправляються за допомогою вінірів.

- Олег Костянтинович, на сьогоднішній день більшість лікарів з ціллю заробітку починають економити на матеріалах, адже якість лікування покаже себе не зразу а через певний проміжок часу, а Ви використовуєте найдорожчу лінійку матеріалів.

Ми не можемо ризикувати здоров’ям наших пацієнтів і своєю репутацією, тому використовуємо найдорожчу та найякіснішу лінійку матеріалів, які замовляємо з Германії, Італії та Японії.

Завжди пам’ятаю вислів: «лікується не хвороба, а людина».

Чи не складно жити за таким графіком: робота, робота та постійні поїздки на навчання по Україні та за кордон?

Для мене робота є моє хобі.

20.09.2015