Сучасна лабораторія – гарантія спішного лікування
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Сучасна лабораторія – гарантія спішного лікування

Найбільше багатство кожної людини – це здоров’я.Однак по-справжньому цінувати таке багатство людина починає, лише тоді, коли його втрачає. Відтепер здати аналіз сечі, крові, діагностувати збудники статевих інфекцій та алергію без помилок і зі стовідсотковою точністю можна у «Центрі сімейної медицини».

Центрмед® або «Центр сімейної медицини» — це акредитована Міністерством охорони здоров'я багатопрофільна поліклініка із сучасною атестованою клініко-діагностичною лабораторією, де працюють досвідчені фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію на курсах, семінарах, виставках, конференціях.

Клініко-діагностичну лабораторію устатковано сучасною медичною технікою виробництва Франції, США, Німечини, Білорусії, Австрії та України. Обладнання гарантує високу достовірність та специфічність досліджень.

Заклад співпрацює з українсько-бельгійською лабораторією «Сінєво», та германським центром медичних досліджень, доставляє біологічний матеріал на дослідження.

В локальній мережі закладу  відбувається збереження інформації, відвідувачі можуть отримати результат досліджень через систему інтернет в любу точку світу.

Біля 2000 досліджень проводиться у закладі: повний об'єм гормональних досліджень, визначення окномаркерів, діагностика серологічних маркерів вірусних гепатитів, дослідження в кардіо-ревматології.

В лабораторії проводяться біохімічні дослідження, що дозволяють визначити патологію білкового, вуглеводного, жирового обмінів, а саме виявити зміни при захворюваннях печінки, підшлункової залози, нирок та інших органів.

Проводиться ДНК-тест на батьківство, оскільки саме цей аналіз є найнадійніший спосіб підтвердити біологічний зв'язок між дитиною і батьком.

«Центр сімейної медицини» уклав договір з клінікою Biotexcom – це представник англійської компанії по ДНК тестуванню, де лабораторія проводить всі види ДНК-тестування, яка має високий стандарт акредитації та величезний досвід проведення даного аналізу. По 16 генетичним маркерам лабораторія проводить аналіз, що забезпечує абсолютну правильність дослідження. 

В лабораторії медичного закладу можна визначити імуноглобулін G та M до туберкульозу, при цьому не вводячи в організм туберкулін.

Діагностика інфекційних захворювань дозволяє кожній людині перевірити себе на наявність таких інфекцій, як: цитомегаловірус, токсоплазмоз, краснуха, хламідії, герпес, Вірус Епштейн-Барр, мікоплазмоз, уреаплазмоз. А також гарднерельоз, папілома вірус та ще багато інших інфекцій.

Для зручності відвідувачів відкрито пункти забору крові в «Амбулаторіях сімейної медицини»: вул. Васильева, вул. Космонавтів, вул. Фрунзе, селище Першотравневе, де щоденно з 9.00 до 12.00 можна здати кров та інші біологічні рідини.  

В наш медичний центр може звернутися кожний бажаючий, адже «Центр сімейної медицини» завжди піклується про Вас.

30.07.2015