Лікування зубів під мікроскопом
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Лікування зубів під мікроскопом

Один відомий стоматолог мікроскопіст завжди говорив, що лікар-стоматолог може вилікувати лише те, що він може побачити власними очима. Адже всім відомо, що зір людини має обмежені можливості. Лише під збільшенням певного об’єкту лікар-стоматолог має можливість набагато чіткіше та виразніше бачити операційне поле.

Відтепер стоматологія в Кам’янець-Подільському вийшла на новий рівень завдяки єдиному в місті стоматологічному мікроскопу, який знаходиться у «Центрі  сімейної медицини».

Використання мікроскопу під час лікування зубів гарантує успішне лікування навіть у найбезнадійніших випадках, полегшує роботу як для лікаря, так і для пацієнта.

Стоматологічний мікроскоп дає збільшення об’єкту до 30-ти раз, що дозволяє спеціалісту побачити найдрібніші деталі кореневого каналу.

Освітленість об’єкту  дає змогу отримати більш детальне уявлення про кореневу систему зуба, визначити місце розташування входів у канали креня зуба, їхню кількість, виявити додаткові кореневі канали. Тому, що жодна стоматологічна лампа не в силі освітити  робоче поле лікаря-стоматолога, так як спеціальне світло у мікроскопі.

Під час обробки каналів під мікроскопом є можливість бачити залишки судинно-нервового пучка, також лікар-стоматолог може видалити старий пломбувальний матеріал та витягти  раніше поломані у каналах ендодонтичні інструменти. 

У різних сферах стоматології використовується мікроскоп: у профілактичній, терапевтичній, хірургічній та при протезуванні зубів. Використовується він для перелікування зубів, тому що часто бувають різні ускладнення у пацієнтів після неякісного пломбування кореневих каналів.

З використанням стоматологічного мікроскопу лікарями “Центру сімейної медицини” здійснюється найсучасніша та найдосконаліша  технологія пломбування зубних каналів. Оптична техніка дає можливість  краще контролювати чистоту стінок каналів і якість їх заповнення.

Також мікроскоп є незамінним при:

  • при пломбуванні та лікуванні каналів зубів з атиповою будовою кореневих каналів,
  •  при визначення входів у кореневі канали ощадливими методами з найбільшим збереженням здорових тканин,
  • при визначенні прихованих тріщин зуба, які неможливо діагностувати за допомогою детальної рентгенографії, зовнішнього огляду та ін..

У лікуванні каріозних порожнин зуба немає аналогів мікроскопу стоматологічному. Тому що дуже важко лікарю власними очима помітити наявність карієсу на  ранніх стадіях його розвитку. А за допомогою мікроскому можливо вилікувати із найменшим втручанням, та максимальним збереженням здорових тканин зуба.

Унікальним є мікроском і у роботі під час виготовлення ортопедичних конструкцій, тому що з його використанням покращується цементування та контроль краєвого прилягання ортопедичних конструкцій (керамічних коронок, та вінірів).

Таким чином мікроскоп у стоматології являється потужним інструментом для досягнення найкращих результатів на всіх етапах лікування.

Якщо на прийомі у лікаря-стоматолога Вам сказали, що зуб не підлягає лікуванню, та його потрібно видаляти – не поспішайте, а зверніться у «Центр сімейної медицини», де лікарі-спеціалісти спробують допомогти вирішити Вашу проблему.

У «Центрі сімейної медицини» Вам нададуть безкоштовну консультацію, перевірять стан здорових і раніше лікованих зубів з стоматологічним мікроскопом та складуть індивідуальний план лікування. Спеціалісти «Центру сімейної медицини» мають гарний досвід в області первинної та повторної ендодонтії та терапевтичної стоматології.

31.05.2015