Центр сімейної медицини
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Центр сімейної медицини

Здоров`я - найбільше багатство. Однак по-справжньому цінувати таке багатство людина починає, лише тоді, коли його втрачає. І в нашому місті є заклад, де кожна людина може отримати велику кількість медичних послуг, починаючи від консультації лікаря, лабораторних обстежень, ЕЕГ, УЗД-обстеження та закінчуючи лікуванням захворювань.

«Центр сімейної медицини» — це акредитована Міністерством охорони здоров'я багатопрофільна поліклініка із сучасною атестованою клініко-діагностичною лабораторією. 

Гордістю центру є клініко-діагностична лабораторія, яка пропонує широкий спектр лабораторних досліджень, до яких входять: 1. Повний об'єм гормональних досліджень. 2. Визначення онкомаркерів. 3. Діагностика серологічних маркерів вірусних гепатитів, інфекцій TORH-групи. 4. Дослідження в кардіо-ревматології. 5. Біохімічні дослідження — визначення показників клінічної хімії. 6. Виявлення збудників. 7. Гематологічні дослідження. 8. Цитологічні дослідження. 9. Діагностика урогенітальних інфекцій та багато інш.

Саме в «Центрі сімейної медицини» відкрито стоматологічний кабінет, де використовується найсучасніша стоматологічна установка «Галлант-TL», яка відповідає всім санітарно-гігієнічним і європейським стандартам та лампа Вeyond polus для відбілювання зубів.

Лише в центрі проводиться сучасне гінекологічне діагностичне втручання – гістероскопія. Це метод під час якого оглядаються усі відділи матки за допомогою оптичної системи,  це дозволяє швидко і правильно встановити точний діагноз.

Заклад співпрацює з англійською лабораторією по  ДНК-тестах на визначення  батьківства. А також надає повний спектр послуг з  тестів по родинних зв'язках.

Сьогодні пацієнти Центру сімейної медицини можуть отримати висококваліфіковані послуги наших традиційних спеціалістів: алерголога, педіатра, гінеколога та кардіолога, ендокринолога та невропатолога, ЛОР-лікаря та уролога, психолога та сімейного лікаря. Поряд із сучасними технологіями та медикаментозним лікуванням у центрі ведуть прийом фітотерапевт, гірудотерапевт, лікар-гомеопат. Спеціально проводяться й особливі прийоми відомих в Україні та за її межами спеціалістів: народного лікаря-цілителя Наталії Земної; профессора, академіка української академії наук, президента української асоціації репродуктивної медицини, доктора медичних наук Олександра Юзька; мамолога, дитячого онкохірурга Хмельницької області Гаррі Дробнера , лікаря нейрохірурга "Міжнародного центру нейрохірургії " Нестерова Ігоря та багатьох інших висококваліфікованих фахівців.

Наш центр дає можливість кожному відвідувачу продіагностувати свій організм та попередити хвороби. Проводиться біорезонансне дослідження, кольпоскопія, ультразвукове дослідження та обстеження дорослих та дітей за допомогою Лор-станції (ендоскопів та отоскопів).

Апаратом  радіохвильової хірургії «Сургітрон» лікують ерозії шийки матки безболісно та без утворення рубця.

У закладі використовується найсучасніший Лор-комбайн компанії Мedstar, за допомогою якого проводиться обстеження та лікувальні процедури дітям та дорослим.

 Цінуйте своє здоров’я, а в разі необхідності звертайтесь за допомогою в "Центр сімейної медицини".