WWW.CENTRMED.COM - найсучасніший сайт
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

WWW.CENTRMED.COM - найсучасніший сайт

«Центр сімейної медицини» від щирого серця прагне допомогти всім, хто потребує гарної поради, професійної лікарської допомоги, спілкування, уваги, тощо. Ми піклуємось про найдорожче. Тому саме для Вас створено найсучасніший сайт — WWW.CENTRMED.COM,  в якому передбачено цілий ряд сервісів та інформаційних розіділ.

Запитайте у лікаря

Майже у кожної людини виникають завжди ситуації, коли потрібно звернутися до лікаря, але не має можливості потрапити на прийом. На нашому сайті Ви маєте можливість задати свої запитання лікарю (цілком анонімно) і отримати кваліфіковану відповідь.

Новини медицини

Яким би насиченим не було наше життя, не потрібно забувати про своє здоров'я. Тому ми потурбувались про те, щоб Ви мали змогу дізнаватись про найновіші цікаві та корисні новини в області медицини.

Бібліотека

В нашій бібліотеці можна прочитати статті про сучасні захворювання та їх лікування; життя нашого закладу та моменти, які в ньому відбуваються; інфекційні, гінекологічні, паразитарні, дерматологічні, хірургічні захворювання та багато інших статей, які надають інформацію про причини виникнення захворювання, симптоми, діагностику, лікування та профілактику. 

Аналізи online

WWW.CENTRMED.COM надає послугу: «Результати аналізів онлайн». Ви маєте можливість отримати результати своїх аналізів не виходячи із дому.

Персонал

Наш центр щиро радий надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гомеопата, гірудотерапевта, фітотерапевта, педіатра, невропатолога, стоматолога та наших наукових консультантів. Про кожного працівника нашої поліклініки ви маєте змогу дізнатись на нашому сайті.

Обладнання

Нашу клініко-діагностичну лабораторію устатковано сучасною медичною технікою. В інформаційному розділі "Обладнання" кожен може дізнатись про обладнання та технічний рівень центру; основні переваги та область застосування даних приладів.

Фотоальбом

Найкраще ознайомитись з життям центру допоможе наша фотогалерея, де можна пройти фото-екскурсію.

Лікування

Сьогодні до народної медицини звертається дедалі більше людей, адже їй довіряють. Саме в нашому медичному центрі проводиться зцілення п’явками та ліками із рослин.  Найкраще дізнатись про чудодійну силу п'явки допоможе Вам інформаційний відділ сайту "Лікування". Адже ми піклумось про Вас.

Ви маєте змогу дізнатись про наступні методи діагностики:

  • про найсучаснішу систему УЗД;
  • про кольпоскопію — основний метод інструментального обстеження шийки матки;
  • про біорезонансне дослідження на апараті "Біолаз-Оберон" та багато іншого і цікавого;
  • про цистоскопію - сучасна діагностика захворювань сечового міхура;
  • про лабораторні дослідження та багато іншого.

Консультації лікарів та спеціалістів

На сайті  WWW.CENTRMED.COM можна подати заявку на прийом до лікаря. По Вашій заявці адміністратор медичного центру підбере для Вас найкращий час для відвідування та зв’яжеться з Вами.

Прайс-лист

Дізнатись про послуги, які проводяться в нашому центрі та їх ціну допоможе наш прас-лист.

Особливий прийом

В «Центрі сімейної медицини» також ведуть прийом лікарі, яких часто запрошують. В інформаційному відділі нашого сайту кожен може дізнатись про даного спеціаліста та коли він буде проводити прийом. 

Про все це допоможе Вам дізнатись наш сайт. Потрібно лише включити комп'ютер і набрати WWW.CENTRMED.COM

І взагалі, ми допомагаємо усім. Адже наш лозунг — слова В. Шекспіра: "Здоров'я дорожче за золото". 

Віта Боднарецька
23.04.2013 р.