ДНК-тест на батьківство в нашому місті
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

ДНК-тест на батьківство в нашому місті

Щорічно, більше 300 тисяч людей в Україні вдаються за допомоги ДНК тестування, з різних причин. Цей аналіз є більш популярним і поширеним в Україні. Тест на батьківство найчастіше замовляють, оскільки саме ДНК тест на батьківство - найнадійніший спосіб підтвердити біологічний зв'язок між дитиною і батьком. Сьогодні, провести дане тестування можливо навіть в нашому місті, а саме в Центрі сімейної медицини.

Головний лікар центру – Григоренко О.А. підписала договір з клінікою Biotexcom – це представник англійської компанії по ДНК тестуванню, де лабораторія проводить всі види ДНК-тестування, яка має високий стандарт акредитації та величезний досвід проведення даного аналізу. По 16 генетичним маркерам лабораторія проводить аналіз, щоб забезпечує абсолютну правильність тесту. 

Крім тестування на батьківство, Центр надає повний спектр послуг з проведення тестів по родинних зв'язках, які можуть допомогти встановити біологічну родинний зв'язок по типу брат/сестра, дядько/тітка, дідусь/бабуся. Ці тести корисні тоді, коли батько не доступний для тестування.

Генетичне тестування на визначення батьківства є точне на 100%, тому що: даний аналіз виконується двічі. Дві групи працівників незалежно обробляють зразки даного тесту і порівнюють отримані результати між собою,  щоб переконатись, що вони одинакові. Така робота знижує ймовірність помилки відповідного аналізу.

В лабораторії працюють лише досвідчені експерти. Вчені мають великий досвід роботи в генетичному тестуванні протягом багатьох  десятиліть. Перед тим, як видати пацієнту результат аналізу, його затверджує доктор наук.

Лабораторія оснащена останніми досягненнями в області тестування ДНК. Автоматичні системи, термоциклер PCR, генетичні аналізатори, які зменшують до самого мінімуму можливість людської помилки, допомагаючи забезпечити точність аналізам ДНК.

Звідки виділяють ДНК?
ДНК може бути виділено практично з будь-якої частини тіла. Найбільш поширеним джерелом для виділення ДНК є слина, кров, м'язова тканина. Так само, ДНК може бути виділено з сперми, коріння волосся та ін..

Пацієнт, який має здавати  ДНК-тест на батьківство проходить певну підготовку: хоча б за годину до здачі аналізу не можна палити, вживати їжу та алкоголь. Після підготовки медичний працівник центру проводить забір екстрабукально (зі слизової оболонки ротової порожнини).

Саме в наш медичний центр може звернутися кожний бажаючий, адже Центр сімейної медицини завжди піклується про Вас.

Віта Боднарецька

26.03.2013 р.