Нові медичні технології
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Нові медичні технології

Щороку від злоякісних пухлин у світі гине 10 млн. людей. Захворюваність на рак шийки матки посідає серед них одне з перших місць. Тому ми зараз обладнали кабінет гінекології новим сучасним обладнанням: кольпоскопом з відеокамерою та спеціальною комп`ютерною програмою, в якій зберігаються всі дані про пацієнтку, комп`ютерне зображення до лікування та після лікування, а також придбали новий радіохвильовий хірургічний апарат "Сургітрон" виробництва США.

Чим цей апарат унікальний і які його переваги над вже існуючими?

Радіохвильова хірургія — унікальний безконтактний метод розрізу і коагуляції м`яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3,8-4,0 мегагерц). Радіохвилі такої частоти — це середні хвилі між хвилями дротового радіо і телевізійними хвилями. За рахунок високої частоти м`які тканини випаровуються без контакту з електродами, що забезпечує відсутність кровотечі, болі та опіку. При використанні "Сургітрону" тканини випаровуються — травма мінімальна, ніж при традиційних методах, заживлення проходить без утворення рубця та в 2 рази швидше. 

Ще одна перевага апарата — його стерилізуючий ефект.

Завдяки різноманітним насадкам (електродам) досягається універсальність використання апарату: в загальній хірургії, гінекології, лор-хворобах, стоматології, косметології, пластичній хірургії, офтальмології, проктології, лапароскопії.

Що стосується гінекології та патології шийки матки, то апарат дозволяє проводити весь спектр втручань: знищувати всі на шийці матки види дисплазій, ерозій, кандилом, папілом, проводити пластичні операції, проводити забір високоточної біопсії (1-2 мм товщиною із збереженням структури тканин). При цьому відсутній біль, кровотеча, травми навколишніх тканин, після заживлення відсутні рубці та кровотечі в післяопераційному періоді заживлення мінімальні. Це дозволяє проводити лікування захворювань шийки матки, піхви, вульви у всіх вікових категоріях пацієнтів (у жінок, які народжували, та які ще не народжували тощо).

Особливу увагу в медичному центрі ми звертаємо на здоров`я матері і дитини. Після укладання договору про співпрацю з професором, завідуючим кафедрою акушерства та гінекології академії післядипломної освіти ім. Шупика, Юзьком Олександром Михайловичем, кількість пацієнтів, які мають гінекологічні проблеми збільшилась, що і стало поштовхом для обладнання гінекології на сучасному рівні.

І взагалі, у "Центр сімейної медицини" можуть прийти як ті, хто має проблеми, так і бажаючі, щоб їх просто профілактично оглянули. Адже наш лозунг — слова В. Шекспіра: "Здоров`я дорожче за золото".