Стоматологія сьогодення
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Стоматологія сьогодення

В теперішній час здоров’я людини є найціннішим скарбом. Але для забезпечення якісного обслуговування потрібно мати високоякісне обладнання та кваліфікований персонал.

І в нашому місті є заклад, де кожна людина може отримати велику кількість медичних послуг, починаючи від консультації лікаря, обстеження та закінчуючи лікуванням різних захворювань.

Саме в «Центрі сімейної медицини» відкрито стоматологічний кабінет, який допомагає людям справлятися із стоматологічними захворюваннями, які на сьогоднішній день турбують майже кожного. 

Адже дуже важливо, щоб зуби були не лише гарними, а й виконували добре свою роботу, тому що від стану зубів залежить робота органів травлення кожної людини. Ротова порожнина виконує важливу функцію в процесі травлення.

Ротова порожнина - перший відділ травної системи, до якого потрапляє їжа, де за допомогою здорових зубів виконуються різні процеси: відкушування, подрібнення, жування, перетирання їжі та ін.. А якщо наші зуби хворі, погано виконують свою роботу, то і це відчувають органи травлення. Звідси починаються і інші хвороби.

Тому лікарі-стоматологи «Центру сімейної медицини» підходять до проблем ротової порожнини комплексно, враховуючи всі наявні і можливі причини виникнення хвороби, дотримуючись принципу «лікується не хвороба, а людина». Команда лікарів індивідуально для кожного пацієнта підбирає схему лікування, що є найбільш ефективним та дієвим саме для нього.

Найновіша та найсучасніша стоматологічна установка «Галлант-TL», яка відповідає всім санітарно-гігієнічним та європейським стандартам використовується в стоматологічному кабінеті «Центру сімейної медицини».

Високочастотна дентальна рентгенологічно-діагностична установка МАХ70 NS-DS дозволяє визначити: стан зубів та їх коренів, проконтролювати точність маніпуляцій лікаря під час лікування, наявність кісти або пухлини, каріозні порожнини в місцях
невидимих при зовнішньому огляді.

Використання такої апаратури дозволяє чітко діагностувати та провести лікування.

В центрі ведуть прийом висококваліфіковані, чуйні, досвідчені лікарі.

Надаються такі види послуг:

  • Гігієна та профілактика
На сьогоднішній день гігієна та профілактика є дуже важливим елементом комплексного лікування захворювань тканин пародонта, а також всіх основних стоматологічних захворювань. Гігієна зуба - це професійне чищення зубів шляхом видалення зубного каменю.
  • Пародонтологія
Це один із розділів лікування, який займається профілактикою і лікуванням опорного апарата зуба, в тому числі і пародонта. В сьогоднішні часи дуже велика кількість людей хворіють захворюваннями пародонта. Тому лікарі-стоматологи «Центру сімейної
медицини» приділяють велику увагу лікуванню цього захворювання. Найчастіші захворювання в пародонтології це: пародонтити, гінгівіти.
  • Ендодонтичне лікування
Ендодонтія – напрямок, який вивчає методи та принципи лікування кореневих каналів зубів. 
  • Протезування
Це заміна відсутніх зубів штучними. Часткова або повна відсутність зубів починає турбувати майже усіх людей. Але не кожний розуміє, що не потрібно залишати у роті порожнини замість зубів. А причини на те вагомі: це порушення роботи функцій кишечника та шлунку; порушення кісткової тканини зуба; викривлення зубного ряду; зовнішній вигляд не естетичний.

  • Надається ефективне знеболення під час лікування
  • Лікар проводить роботу з добре навченим асистентом
  • Проводиться досконала стерилізація медичного інструментарію і строге дотримання всіх санітарних норм.
Спеціалісти медичного центру мають великий досвід в області стоматології.

А також в центрі діє акція, яка надає 15% знижку  на лікування стоматологічних захворювань. Триває вона до нового року.

26.11.2012 р.