«Центр сімейної медицини» піклується про найдорожче – Ваше здоров'я
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

«Центр сімейної медицини» піклується про найдорожче – Ваше здоров'я

Завжди у кожної людини виникає потреба пройти курс лікування, зробити діагностику свого організму або просто проконсультуватися у кваліфікованого спеціаліста. Саме в «Центрі сімейної медицини» піклуються про найдорожчий скарб – здоров'я кожної людини.

«Центр сімейної медицини» — це акредитована Міністерством охорони здоров'я багатопрофільна поліклініка із сучасною атестованою клініко-діагностичною лабораторією. Сьогодні центр є одним з кращих лікувально-діагностичних закладів міста та області. Заклад повністю оснащений автоматизованим обладнанням, сучасною комп’ютерною програмою, професійними кабінетами і лабораторіями.

Гордістю центру є клініко-діагностична лабораторія, де є кабінети імуноферментних, біохімічних та гематологічних досліджень. В лабораторії наявний великий спектр досліджень (біля 2000 досліджень). Зокрема: повний об'єм гормональних досліджень, визначення окномаркерів, діагностика серологічних маркерів гепатитів, дослідження згортальної системи крові (коагулограма) та в кардіо- ревматології та ін..

 На сьогоднішній день в «Центрі сімейної медицини» можна отримати кваліфіковану консультацію лікарів: акушер-гінеколога, ендокринолога, уролога, кардіолога, лікаря загальної практики сімейної медицини, невропатолога, педіатра та лікаря народної та
нетрадиційної медицини (фітотерапевт, гірудотерапевт, апітерапевт, гомеопат).

Клініка співпрацює з Буковинським центром репродуктивної медицини, та його науковим керівником професором, академіком Української академії наук, президентом Української асоціації репродуктивної медицини – Юзько Олександром Михайловичем; з Хмельницьким онкологічним диспансером. Пацієнтів приймає хірург-онкол-мамолог Дробнер Гаррі Йосипович. А також в центрі надає консультації лікар-фітотерапевт Наталія Петрівна Зубицька (Земна).

«Центр сімейної медицини» - єдиний заклад в нашому місті, який виконує сучасне гінекологічне діагностичне втручання – гістероскопію. Це метод діагностики та лікування внутрішньоматкової патології, який дає можливість швидко і правильно встановити точний діагноз.

Оперативне втручання проводять високопрофесійні лікарі. Після операції жінка відпочиває в затишній та зручній палаті, і в подальшому спостерігається лікарями закладу.

Також «Центр сімейної медицини» не забув про Вашу чарівну посмішку. Відкрито стоматологічний кабінет, де працюють досвідчені лікарі, які допомагають кожному. Потрібно пам’ятати, що щоденний догляд за зубами та ротовою порожниною попереджає більшість проблем.

Наш центр дає можливість кожному відвідувачу продіагностувати свій організм та попередити хвороби. Проводиться біорезонансне дослідження, кольпоскопія, ультразвукове дослідження.

Також є можливість пройти радіохірургічне лікування апаратом «Сургітрон». Апаратом лікують ерозії шийки матки безболісно та без утворення рубця.

У центрі є унікальний апарат ультразвукової діагностики Toshiba Nemio XG, оснащений системою, яка ідеально забезпечує дослідження. Ультразвукове дослідження дозволяє візуалізувати найдрібніші деталі, побачити найменші структурні зміни в органах та системах.

Цінуйте своє здоров’я, а в разі необхідності звертайтесь за допомогою в "Центр сімейної медицини".

29.09.2012 р.