Якісні лабораторні дослідження – крок до вирішення проблеми Вашого здоров’я.
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Якісні лабораторні дослідження – крок до вирішення проблеми Вашого здоров’я.

Відтепер аналізи без помилок і зі стовідсотковою точністю можна зробити у Кам’янці-Подільському - в "Центрі сімейної медицини".

Здати аналіз крові, сечі, діагностувати алергію та збудники статевих інфекцій сьогодні можна і в Кам’янці-Подільському у "Центрі сімейної медицини".

Лабораторія "Центру сімейної медицини" успішно працює для забезпечення населення міста та області якісними, достовірними аналізами. Це можливо завдяки сучасному лабораторному обладнанню, кваліфікованому персоналу, мережі маніпуляційних кабінетів та спеціальному програмному забезпеченні. Бездоганна діагностика й правильний діагноз - це важливі складові оцінки якісних результатів роботи лікарів.

"Лабораторія - це наша гордість. Практично всі прилади автоматизовані, що не допустить помилки у результаті аналізу. У лабораторії є кабінети імуноферментних, біохімічних та гематологічних досліджень. Ми працюємо з якісним медичним обладнанням виробництва Голандії, Франції, Німеччини, США, Росії, Білорусії, Австрії та України. А також з українсько-бельгійською лабораторією «СІНЕВО», та германським центром медичних досліджень в напрямку аутоімунних досліджень", - розповідає нам лікар-лаборант Яшина Світлана Анатоліївна.

В лабораторії наявний великий спектр досліджень (біля 2000 досліджень). Зокрема: повний об'єм гормональних досліджень, визначення окномаркерів, діагностика серологічних маркерів вірусних гепатитів, дослідження в кардіо-ревматології.

Імуноферментні дослідження проводяться за допомогою імуноферментного аналізатора (виробництво Франція). Це повністю автоматизована система, яка виконує аналізи гормонів щитовидної залози, статевих гормонів, діагностику алергії, онкомаркерів, молочної залози, збудників статевих хвороб та діагностику простати. Переваги аналізатора в тому, що він потребує мінімальну кількість зразка, а результати аналізу пацієнт може отримати того ж дня.

В лабораторії проводяться біохімічні дослідження, що дозволяють визначити патологію білкового, вуглеводного, жирового обмінів, а саме виявити зміни при захворюваннях печінки, підшлункової залози, нирок та інших органів. Біохімічні дослідження проводяться апаратом Humalazer 3000. Ця система є напівавтоматична. Лаборант програмує прилад, вносить необхідну кількість зразка, вибирає відповідні режим і видає результати, які автоматично вноситься в картку пацієнта.

"На осінь плануємо придбати гематологічний аналізатор, який буде повністю автоматизований",- каже пані Яшина.

Найпоширенішими із досліджень є гематологічні, які важливі для діагностики запальних, гнійних, інфекційних хвороб та для діагностики анемії. До мікроскопа підключена відеосистема, яка показує зображення на моніторі комп’ютера. За бажанням пацієнта відеозапис надається на диску.

«Треба бути дуже уважним, адже професія лаборанта відповідальна, від дій лаборанта видається результат і лікар буде назначати лікування», - ділиться секретами роботи Світлана Анатоліївна.

Клініко-діагностична лабораторія пропонує широкий спектр лабораторних досліджень, до яких входять: 1. Повний об'єм гормональних досліджень. 2. Визначення онкомаркерів. 3. Діагностика серологічних маркерів вірусних гепатитів, інфекцій TORH-групи. 4. Дослідження в кардіо-ревматології. 5. Біохімічні дослідження — визначення показників клінічної хімії. 6. Виявлення збудників. 7. Гематологічні дослідження. 8. Цитологічні дослідження. 9. Діагностика урогенітальних інфекцій.

Цінуйте своє здоров’я, а в разі необхідності звертайтесь за допомогою в "Центр сімейної медицини"

м. Кам’янець-Подільський,вул. Драгоманова, 14а; тел.: (03849)3-10-98, 3-99-69, (098) 812-63-48, сайт: centrmed.com e-mail: info@centrmed.com Кориспондент: Тетяна Мотрій