Якісне лікування - в акредитованому закладі.
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Якісне лікування - в акредитованому закладі.

В наш час здоров’я людини є найціннішим скарбом. Одні це розуміють замолоду, інші працюючи все життя, відкладають проблеми зі здоров’ям на потім, коли часу буде більше. Але як не крути, приходить час, коли звернення до лікаря є невідкладним.

Сьогодні отримати якісне медичне обслуговування не є великою проблемою. Але, більшість медичних закладів не мають обладнання, яке б забезпечувало ефективність і якість лікування.

У Кам’янці-Подільському є заклад в якому можна отримати великий спектр медичних послуг, починаючи від консультації лікаря, обстеження і закінчуючи лікуванням безпліддя. Центр Сімейної Медицини є першим приватним медичним закладом в Хмельницькій області , який акредитований комісією Міністерства охорони здоров’я України. Тут індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Професіонали підберуть комплекс процедур і препаратів, відповідно до стану хворого. «В Центрі Сімейної Медицини працює ввічливий і компетентний персонал. Заклад повністю оснащений автоматизованим обладнанням, сучасною комп’ютерною програмою, професійними кабінетами і лабораторіями», - сказала головний лікар клініки Оксана Григоренко.

Центр Сімейної Медицини працює близько 14 років. Спочатку це була лабораторія, яка здійснювала ряд лабораторних послуг. Вже пізніше, дещо розширившись у закладі проводили прийом лікарі. На сьогоднішній день тут обслуговують хворих: акушер - гінеколог, ендокринолог, кардіолог, лікар сімейної медицини, мамолог-онколог, невропатолог, педіатр та лікар народної нетрадиційної медицини ( фітотерапевт. гірудотерапевт, апітерапевт, гомеопат).

Усі лікарі є професіоналами у свої сфері. Результати аналізів в лабораторії закладу можна отримати того ж дня. Автоматизованість системи дозволяє повне зберігання інформації в електронній медичній картці пацієнта, і додатково в роздрукованому вигляді. Ще однією зручною послугою є «Результати аналізів онлайн».

Центр співпрацює з онкологом- мамологом, дитячим онкохірургом Хмельницької області Гаррі Йосиповичем Дробнером. Також клініка співпрацює з професором, керівником Буковинської клініки репродуктивної медицини Олександром Михайловичем Юзько. Не аби яку роль в лікуванні пацієнтів відіграє лікар фітотерапевт Наталія Петрівна Зубицька (Земна), яка своїми рослинними рецептами допомогла не одному поколінню мешканців Хмельниччини, у тому числі і кам’янчанам. «Коли хімічні препарати не можуть вилікувати хворобу, ефективними є ліки «ЗЕЛЕНОЇ ПЛАНЕТИ». Усі трави, які входять до складу ліків проходять радіологічний контроль, до того ж є такі, якими можна лікувати і новонароджених дітей і вагітних жінок. Саме тут поєднують фітотерапію і гірудотерапію (лікування п’явками)», апітерапію (лікування бджолами та продуктами бджільництва) - продовжує Оксана Анатоліївна.

Цінуйте своє зоров’я, а в разі необхідності звертайтесь за допомогою в «Центр сімейної медицини» м. Кам’янця-Подільського, вул Драгоманова 14а, тел: (03849) 3-10-98, (03849) 3-99-69.

Тетяна Мотрій - кориспондент газети "Фортеця"