Аденоїди. Лікування без оперативного втручання.
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Аденоїди. Лікування без оперативного втручання.

Найбільшим щастям для батьків є їхня дитина. Діти приносять нам величезну радість, породжують надію, їх здоров'я і щастя стає метою нашого життя. Їх успіхи і досягнення викликають у нас неймовірну гордість, але коли хвороба долає їх - це стає нашою найбільшою тривогою.

Як часто на прийомі у лікаря-отолорінголога звучить слово «аденоїди». Сучасні засоби інформації вже чимало розповідали про цю проблему. Тому, коли вона виникає з вашою дитиною, майже завжди згадуються ті неприємні наслідки, що викликають хворобу.

Аденоїдами називають збільшення глоткових мигдалин, що частіше виникає у дітей 3-6 років, хоча буває, що й однорічні малюки страждають від даної патології. Щоб зрозуміти, чи збільшені у дитини мигдалини, слід поспостерігати за нею протягом доби. Якщо рот малюка часто відкритий, він неспокійно спить і чується хропіння уві сні, то потрібна консультація лікаря.
Якщо проігнорувати дану проблему, то вона загрожує зниженням слуху дитини, головними болями, неуважністю, спотворенням лицьових м'язів і як наслідок - міміки, крім того, у дитини можуть спостерігатися напади задухи. Консервативним методом лікування є видалення аденоїдів хірургічним шляхом, але частіше за все після операції мигдальна тканина розростається знову.

На щастя, з розвитком медицини можна вибрати і альтернативні шляхи боротьби з аденоїдами, і в цьому вам допоможе наш медичний центр. Наші фахівці мають прекрасний досвід лікування збільшених мигдаликів за допомогою фітотерапії. Після огляду лікаря вам буде прописаний один з ряду препаратів на травах, які вже довели свою ефективність на ділі. Так, препарат «ПСОРЕПОЛ» спрямований на відторгнення поліпозно-аденоїдоподібних і доброякісних утворень. Він пригальмовує мітозні процеси та проліферацію епідермальних утворень слизових оболонок і шкіри. Препарат може прийматися як всередину, так і у вигляді крапель в ніс (по 1 краплі 2 рази на день). У комплексне лікування входить і такий препарат як «МИГДАЛИК», який благотворно впливає на збільшені мигдалини ротоглотки, так як має протизапальну, бактерицидну і муколітичну дію. Ще однією перевагою препарату є зміцнення імунної системи, підвищення активності лімфоцитів і макрофагів.

Є ще одне неприємне звістка для батьків, чиї діти страждають від аденоїдів: практика показує, що 80% з них є носіями глистів, як правило, лямблій. Саме тому в комплексі з іншими препаратами ми призначаємо протиглистовий «ГЕЛЬМІН», який сприяє знищенню паразитів. Даний засіб має широкий спектр дії, тому що спрямований на аскарид, гостриків, лямблій та інших гельмінтів. «ГЕЛЬМІН» впливає як на дорослих особин, так і на личинок. У функції даного препарату також входить зміцнення імунітету, його захисних властивостей для боротьби з паразитами. Далі схему лікування доповнює «ГЕПАХОЛ-3» зі специфічним впливом на лямблій. Крім того, він позитивно впливає на обмінні процеси в очному кришталику, тобто освітлює і очищає його, а також володіє відмінними жовчогінними особливостями. Включений в комплексну схему лікування «ГАСТРОТОН», він значно поліпшить моторну функцію кишечника, підвищить тонус порожнистих органів. За допомогою цього препарату дитина зможе уникнути алергії та нічного нетримання сечі, також спостерігається при аденоїдах. Бажаним стане і «АЛЕРГІН» з антигистаминною і протиалергічною активністю. Цей препарат покращує роботу кишечника, допомагає очищатися печінці, у зв'язку з чим алергени швидко виводяться з організму. Ще одним корисним препаратом є «ІММУНАТ», що підвищує захисні функції організму до інфекцій і соматичних захворювань, підтримує гомеостаз і стимулює метаболічні процеси в органах і тканинах.


Ще одним безопераційним методом, який допоможе вилікувати аденоїди без операції, може бути гірудотерапія - лікування п'явками.

Описаний комплексний підхід при лікуванні аденоїдів здатний дати позитивні результати вже через 2-3 місяці (аденоїди I ступеня), через півроку (аденоїди II ступеня) або трохи більш тривалий період знадобиться для лікування аденоїдів III ступеня. Часто пацієнти приходять у Центр Сімейної Медицини для лікування аденоїдів з направленнями від ЛОРів. Це свідчить лише про те, що лікарі офіційної медицини вже переконалися у щадних і ефективних процедурах, які пропонує фітотерапія і гірудотерапія.