У дитини є... небезпечний ворог №2
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

У дитини є... небезпечний ворог №2

Якщо ж лікувати, наприклад, аскариди, то можна додати ще парило звичайне. Воно добре тонізує шлунок дитини і виводить глисти. Якщо ж  в організмі є власоглави, то тут треба застосовувати чебрець  звичайний. Для цього треба взяти столову ложку квіток чебрецю звичайного, заварити однією склянкою окропу, настояти і дати дитині чотири рази на день, або за іншою схемою – вранці та ввечері.

Крім того, є ще аскаридні гострики лямблії (ленточні глисти). Тепер з’явилися і собачі глисти, які 12 років перебувають у кишці, не пропадають, а проникають у клітини дитячого організму й уражають їх. З такими глистами боротися дуже важко.

Отже, краще робити профілактику. Якщо визначили глисти, то ж знову за допомогою трав треба намагатись пролікувати дитину. Тут уже можна брати збори – любистку. Чебрецю, золототисячника, пижми, парила. Все, що гонить глисти, особливо листя верби, можете додавати до збору.

Ще з’явилися глисти діфролярії. Тобто, ті які потрапляють в організм не через ротову порожнину, а через забруднені організми тварин та комах, які кусають людину. Наприклад, комар, якщо він забруднений на діфролярії, вкусив, пробив шкіру, то під неї потрапляють ці яйцеглисти. Вони збираються під шкірою купами, утворюючи такі ніби жировики, великі пухлини. Небезпечні ці глисти тим, що вони, пробиваючи стінки кровоносних судин, потрапляють у кров і доходять до серця, людина раптово навіть може померти. Ці листи дуже тонкі, дуже прозорі – як тонесенька ниточка, але виростають до 30 см. Вони відкладаються на слизових оболонках (навіть на слизових оболонках ока). Тому, якщо появляються такі гулі, то треба придивитися – чи це не глисти. Треба звернутись в лобораторію.

А цими ж відварами трав, які п’є людина всередину, можна промивати очі та лікуватись кровоочисними засобами. 

14.03.2016