Лікуючи аденому простати, від спиртних напоїв треба відмовитися
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Лікуючи аденому простати, від спиртних напоїв треба відмовитися

Що треба знати про цю хворобу? Передовсім те, що завжди простатитові (аденоми простати) передує якесь захворювання: або сечостатевої системи, нирок (сечокам’яна хвороба), або, що буває найчастіше, - підшлункової залози (панкреатит). Тому щонайперше треба віднайти причину, яка призвела до захворювання статевої залози.

Якщо такою причиною є панкреатит, то інколи, після огляду хворого, допускаю паралельне лікування підшлункової і статевої залоз. Хоча за виробленою методикою, переважно спочатку лікую причину, а потім захворювання.

Якщо у людини хворі нирки, то обов’язково спочатку потрібно лікувати їх.

Часто буває, що у пацієнтів із хворою статевою залозою є запалення уретри. Тоді призначаються відповідні ліки. Лікування протікає швидше, запальний процес з уретри знімається і чоловік почувається краще.

У випадках, коли простатит задавнений, хвора сечова система (людина встає вночі кілька разів, сеча йде важко, мізерними порціями), треба за допомогою ліків виводити рідину, що збирається в нижній частині живота й утруднює вихід сечі.

Інколи чоловік під час сечовиділення відчуває біль у сечовому міхурі, різі, поколювання – це ознаки запалення сечового міхура. Отже, хворому додається ще один лікувальний препарат.

Для лікування аденоми простати, крім Простадену, призначаю ліки, що знімають запалення, розсмоктують потовщення із статевої залози.

Наголошу: лікуючи аденому простаати (тобто приймаючи Простаден, Антинодум та інші ліки з рослин), необхідно повністю вилучити зі свого раціону спиртні напої. Інакше ліки (а моє комплексне лікування ґрунтується лише на рослинних ліках) не допоможуть. Людині, яка не спроможна відмовитися від спиртного, краще видалити аденому хірургічним шляхом.

Також під час лікування простатиту й особливо гіпертрофії простати чоловікам корисно вживати ліки з кропиви. І, безперечно, додавати свіже листя кропиви, попередньо ошпаривши окропом, у салати.

Ліки з кропиви

  • Одну чайну ложку подрібненої рослин заварити окропом, дати трохи настоятися (як чаю). Пити по третині склянки тричі на день.

Наталія Земна

18.06.2015