Неврит трійцевого нерва
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Неврит трійцевого нерва

Невралгії – це ниючий, пекучий біль з нападами по ходу нервових волокон. Причинами недуги можуть бути захворювання самого нерва, нервових сплетінь, а також хребта або патологічні процеси, що розвиваються в тканинах і органах поблизу нерва.

Найчастіше бувають невралгії трійцевого нерва, потиличні та міжреберні.

У разі невралгії трійцевого нерва біль розповсюджується розгалуженнями нерва. А трійцевий нерв має три гілки: перша веде до шкіри лоба, друга – до щоки, слизової носа, до зубів верхньої щелепи, а третя – до нижньої щелепи і до зубів. За невралгії потиличного нерва біль поширюється від ший до потилиці. За міжреберної невралгії біль пекучий, ніби стріляє, виникає по ходу міжреберних проміжків.

У народній медицині є чимало способів лікування цих важких недугів рослинами, зокрема й тими, що завжди під рукою. Приміром, редькою, хроном. Ділянки по ходу нерва можна змащувати свіжовичавленим соком редьки, соком хрону, або накладати на певний час його кашку. За такого лікування може виникнути опік. Тож спочатку потрібно змастити шкіру звичайною соняшниковою олією. Після того як зняли компрес із соку хрону чи редьки, також слід змастити шкіру олією.

Рятуватися від нападів невралгії можна яйцем.

  • зварити круто яйце, розрізати навпіл і прикласти половинки до місця, де пульсує біль. Коли яйце прохолоне – біль зменшиться або й зникне.

Можна зробити мазь із бруньок бузку (чи то свіжих, або назбирайте бруньки незабаром та насушіть їх – про всяк випадок). Для лікування ліків потрібен буде ще й смалець.

В «Зеленій планеті», аби полегшити страждання нашим хворим та допомогти ефективно боротися з цим недугом природними засобами, створено ліки на основі лікарських рослин – Неврин.

Мазь із бруньок бузку 

  • Бруньки бузку ретельно розтерти. Одну частину отриманого порошку (з сушених бруньок, або свіжі бруньки) змішати з чотирма частинами внутрішнього смальцю. Такою маззю змащувати ділянки запалення нерва. Біль зникає, лікуються запалення трійцевого нерва, невралгії.

Наталія Земна

31.05.2015