Багато, що може горобина
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Багато, що може горобина

Ця красуня – чудовий полівітамінний засіб, який використовують для лікування та профілактики авітамінозу (а це надто потрібно  в наш час дітям та дорослим).

Окрім вітамінів, ягоди горобини цінні комплексом гірких, кислих і дубильних речовин, важливих кислот, мікроелементів, олій.

Ягоди горобини не подрібнюючи, пересипте цукром. Щодня давайте дитині п’ять ягід. Не біда, що ягода трішечки гіркувата, а з цукром вона дуже смачна та корисна. У дитини навіть апетит поліпшиться. Не доведеться шукати для цього жодних крапель та ліків, які подекуди не допомагають, а навіть шкодять.

Те саме варто робити і дорослим. Десять ягід щодня – зір покращиться.

У давнину наші предки саме горобиною лікували зір. Якщо хочете пересвідчитись у їхній рації, щодня впродовж двох тижнів висмоктуйте сік з десяти ягід. Неодмінно почуєте позитивний результат. Це лікування можна продовжити і далі.

Горобина зміцнює стінки судин

Горобина лікує печінку, кровоносні судини, зміцнює стінки судин, очищує їх від холестерину. Для цього готують такі ліки. Одну столову ложку ягід заварюють склянкою окропу, настоюють. Приймають по півсклянки 2-3 рази на день.

Ті, хто вживає горобину, помітили, що вона не тільки знищує хвороботворні бактерії, а й розсмоктує пухлини в черевній порожнині.

Горобина вміє зберігати сили в організмі, бо утримує поживні речовини в ньому.

Ефективно лікує всі запальні процеси. Полегшує перебіг артрозів, знімає біль у суглобах. З цією метою можна робити відвари зі свіжих та сушених ягід. Отже, насушіть трохи горобини і можете всю зиму лікуватися відварами (столова ложка ягід на склянку окропу). Вживати по столовій ложці 4-5 разів на день.

Їжте горобину - позбудетесь ангіни   

Щоб позбутися хронічних ангін, раджу впродовж місяця з’їдати по три столові ложки горобини, перетертої з цукром (найкраще у співвідношенні 1:2). А якщо болить горло, можна навіть пожувати свіжі ягоди. Ефект буде не гірший, ніж від пігулок.

Наталія Земна

22.01.2015