МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Щоб рак обминув

Протипухлинна дія капусти

Найдоступніший природний антирадіант, засіб від радіоактивних опромінень і ракових пухлин – свіжий сік (або ще краще салат) капусти городньої. У людей, які полюбляють салати з капусти, виліковується виразка шлунка, така їжа є надійною запорукою від раку шлунка.

Морква – профілактика від раку шлунка і губи

Свіжо відтиснутий сік моркви, змішаний навпіл (1:1) з медом допомагає лікувати не тільки рак шлунка, а й рак губи та гортані. Таку суміш соку з медом треба вживати столовими ложками кілька разів на день.

Корінь лопуха допоможе запобігти раку шлунка

Ефективним протипухлинним засобом для профілактики та лікування онкологічних захворювань внутрішніх органів (шлунка, стравоходу, печінки) є корінь лопуха.

Дві столові ложки ложки подрібненого кореня лопуха залити звечора 0,5 л крутого окропу, настояти до ранку (7-8 годин). Вранці процідити. Вживати теплим по півсклянки настою 3-4 рази на день перед їдою.

Мабуть тепер не треба пояснювати, чому в Японії так шанують страви з кореня лопуха. Японці навіть вирощують лопух як городину.

Для приготування ліків можна використовувати також листя і квіти лопуха малого.

Пять ложок сировини (подрібнених листків та суцвіть) залити літром окропу, настояти вісім годин (краще настоювати з вечора до ранку). А потім вживати настій упродовж дня у разі підозри на пухлинні захворювання або схильності до них.

Шовковиця чорна незамінна у разі онкохвороб  з кровотечами

Якщо онкологічні недуги супроводжувалися кровотечами і хворий втрачав багато крові, то до страв обовязково додавали плоди шовковиці чорної. Адже ця ягода  містить багато заліза. І в разі втрати крові та зниженні функції кровотворних органів свіжі чи висушені ягоди шовковиці в необмеженій кількості та страви з ними необхідні для хворого.

У Єгипті онкохворим дають селеру

В цій країні до меню онкохворих обовязково входить селера. Вважають, що жодна страва-приправа так не підіймає тяжко хворих, як селера.

Наталія Земна